DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

FCC club-Doplňky stravy

Přírodní doplňky stravy, výživy ...

vitamíny, minerály, stopové prvky, bylinné extrakty ...

Doplňky stravy mohou podporovat léčebný proces, nicméně nenahrazují správnou životosprávu. Doplňky stravy nejsou určeny k léčení zdravotních poruch nebo k lékařským účelům. Jsou vyrobeny za účelem příznivého ovlivnění organismu s cílem podpory zdraví. Doplňky srtravy nenahrazují léky a nejsou určeny jako náhražka vyvážené a pestré stravy. Výsledky, jakých lze dosáhnout, jsou individuální a závislé na řadě faktorů.

Mnohaletou tradici ve výrobě, kvalitě potravinových doplňků a v otázce bezpečnosti vůči přírodě a lidstvu mají zejména severské státy.
Proto Vám nabízíme
ověřené kvalitní doplňky stravy od finského výrobce.

Díky své čistotě a polárnímu dni s dlouhodobým slunečním svitem dává finská příroda optimální podmínky pro pěstování unikátních léčivých bylin s vysokým obsahem účinných látek. Rostlinné extrakty, suroviny a produkty procházejí několikanásobnou kontrolou.
Jde o revoluci“ při pěstování rostlin, které jsou následně určeny pro výrobu doplňků stravy.

Náš výrobce Hankintatukku je jednou z mála společností v Evropě, které GAP (Good Agricultural Practice - praxe dobrého zemědělství) splňují a tuto převratnou novinku si mohou dovolit na svých plantážích uplatňovat. Na rozdíl od GMP, které sleduje a zajišťuje kvalitu produktů při výrobě, GAP sleduje a zajišťuje kvalitu rostlin, které jsou k výrobě potravinových doplňků používány.
Rostlinka je zkrátka pečlivě sledována od semínka až po sklizeň...Přírodní doplňky stravy, výživy - zdraví z přírody, Finclub

Hodnotu a důležitost zdraví objevíme, až když onemocníme...raději této možnosti předcházejme...

Nemoci nechodí po horách ale bohužel po nás lidech.
Každý, kdo je nemocný, dělá jistě vše proto, aby byl zase zdravý, cítil se dobře, mohl být opět spolu s přáteli a plnit své každodenní povinnosti.
Svoje zdraví ale můžeme ovlivnit každý den. Vlastně to i děláme, vědomky či nevědomky, pozitivně či negativně.
Co si většina z nás podvědomě spojuje se slovem zdraví? Určitě imunitu, která je vlastně synonymem zdraví.
 
 
 
Zkrátka a dobře, bez pořádně fungujícího imunitního systému není pořádné zdraví!
 
Dnes už nikdo z odborníků o významu minerálů a stopových prvků nepochybuje.
Pomáhají našemu tělu dodávat látky potřebné pro jeho vyváženou funkci a optimální kondici.
Doplňky stravy posilují obranyschopnost organismu vyčerpaného stresem, fyzickou námahou a také znečištěným životním prostředím.
Velkou výhodou používání doplňků stravy je jejich bezpečnost.
Myslíte si, že jakékoli tabletky nebo prášky jsou určeny pouze pro nemocné?
Doplňky stravy však nejsou žádné léky! Užíváme je právě proto, abychom léky nepotřebovali.
Příjem vitamínů byste neměli podceňovat. Nedostatek vitamínů může způsobit i vážné zdravotní komplikace. Braňte svůj organismus přírodní cestou. Vitamíny udržují metabolismus v rovnováze, správnou funkci našich orgánů a velký vliv mají i pro reprodukci.
Vitamíny rozpustné v tucích - Vitamín A (retinol), Vitamín D (kalciferol), Vitamín E (tokoferol), Vitamín K (fylochinon)
Vitamíny rozpustné ve vodě - Vitamín B, Vitamín B1 (thiamin), Vitamín B2 (riboflavin), Vitamín B3 (niacin), Vitamín B5 (kyselinapantothenová), Vitamín B6 (pyridoxin), Vitamín B9 (kyselina listová), Vitamín B12 (kobalamin), Vitamín C (kyselina L-askorbová), Vitamín H (biotin), Vitamín PP (nikotinamid, niacin)
Pro každý organismus a jeho bezvadné fungování jsou zcela nezbytné a důležité minerály. Nezapomínejte, že celou řadu minerálů dostáváme do organismu běžnou stravou, ale při zvýšené zátěži a to sportem, nebo náročnou prací,
se jich také rychle zbavujeme. Dopřejte svému tělu komplexní škálu všech minerálů a využijte nabídku některého z našich výrobků.
Stopové prvky v nevyváženém množství můžou způsobovat méně či více závažné zdravotní obtíže.
Můžete mít buď nedostatek stopových prvků nebo nadměrné množství. Udržovat si zdravý poměr stopových prvků v těle je proto více než žádané.  / zinek, draslík, železo, jód, chrom, fosfor, hořčík,... /
V těle vznikající tzv. volné radikály, které mohou napáchat spoustu problémů.
Proto je pro zdraví našeho organizmu nutné, aby tyto částice byly ihned po svém vzniku zachyceny a zničeny. Látky, které mají schopnost volné radikály zničit, resp. blokovat, se nazývají antioxidanty. Přesto v těle radikály jsou, nelze se jim úplně vyhnout a za určitých okolností (nemoc, stres, stáří) jejich tvorba dokonce stoupá.
Volné radikály se často v těle tvoří samovolně, při látkové přeměně, při obraně před bakteriemi či při expozici ultrafialovým nebo ionizačním zářením. Nemoci, kouření či nadměrné vystavení vlivům znečištěného životního prostředí však přispívají k intenzivnější tvorbě volných radikálů. Některé volné radikály jsou běžnou součástí zdravého metabolizmu, některé se objevují nebo se jejich množství zvyšuje v průběhu nemoci, psychické a fyzické zátěže.
Také stárnutím se zvyšuje tvorba volných radikálů (a zmenšuje schopnost jejich eliminace), což vede ke změně vazivové tkáně, k poruše pružnosti vaziva a vzniku vrásek. Ke změnám však dochází i ve vnitřních orgánech, ve šlachách, svalech a cévách. Volné radikály způsobují rychlé opotřebovávání tělních buněk, hlavně, když se jejich množství v těle zvyšuje špatnou výživou a pobytem ve znečištěném prostředí.
Stres je také jednou z mnoha příčin snižování hladiny antioxidantů v lidském těle v moderní době. Tyto faktory přispívají k nemocnosti a stárnutí většinou skrze proces, kdy kyslík reaguje s jistými sloučeninami a vytváří volné radikály kyslíku. Kyslík je dvousečný meč. Je pro život nezbytný, ale může zapříčinit vznik volných radikálů. Je vlastně paradoxně nejčastější složkou a nejvýznamnějším zdrojem volných radikálů.
Ačkoliv některé oxidanty mohou být prospěšné a běžně je vytvářejí normální metabolické procesy, mnohé z nich jsou v těle potenciálním problémem. Tyto částice jsou totiž vysoce reaktivní a velmi ochotně se spojují s jinými sloučeninami a mění je. Mohou tak poškodit buňky, oslabit imunitní systém či dokonce napomáhat ke vzniku řady onemocnění. Přispívají k ucpávání tepen, zvyšují riziko vzniku rakovinných buněk, ničí nám klouby a způsobují špatnou funkci nervového systému. Dosud se vědcům podařilo najít spojitost mezi ničivými kyslíkovými reakcemi a nejméně šedesáti různými chronickými nemocemi, jakož i se samotným stárnutím.   
/ zdroj Wikipedie/
 
 Finclub-přírodní  vitamíny, minerály, stopové prvky, přírodní kosmetika

Katalog k prolistování

V čem spočívá tajemství přípravků Finclubu?

  • jsou přírodní (a člověk je přece součástí přírody)
  • jsou výborně vstřebatelné a využitelné
  • rostliny jsou pěstovány v ekologicky čistých oblastech bez použití chemických látek,
  • nejsou geneticky upravovány
  • dávkování je přizpůsobeno potřebám člověka, kvalita není nahrazena kvantitou
  • nemají vedlejší účinky
  • výrobní postupy splňují přísné normy určené pro farmaceutické firmy

 

Prevence zdraví - základ péče o svůj organismus, obranyschopnost a psychiku

Trápí vás nějaký problém?

 

Kam dále pokračovat:

KOSMETIKA DROGERIE FINEDRINKY PARFÉMY DOPLŇKY STRAVY HYGIENA SPOLUPRÁCE
Chci se seznámit s dalšími VÝHODAMI FCC. Kontaktujte nás  pomocí formuláře na stránce KONTAKTY.
 

 

POKUD HLEDÁTE:

produkty a katalog Finclub cleaners and cosmetics,Finclub, kvalitní přírodní kosmetika,Finline Gold,finské produkty, přírodní dopňky stravy, potravinové doplňky, vitamíny, produkty pro zdraví, drogerii, čistící prostředky, finedrink, zdravé nápoje, úspora, přivýdělek, práce z domu, multilevel marketing, přímý prodej, síťový marketing, speciální kosmetika, Lander kosmetika, original skin cream, masážní gel, polar Ice gel, pleťový, hydratační, čistící krém,100% čistou vazelínu, mast proti nachlazení,100% aloe vera gel, potravní doplňky vhodné při artróze, artigel, celulitida, pleťové mléko, výrobky La Oca Codina- odstraňovač skvrn, prací gel,univerzální odmašťovač Codi energic, odstraňovač vodního kamene,Cody Cleaner, Codi ceramic- čistič sklokeramických desek,Codi - antical- odstraňovač vodního kamene, čistič skel Codi cristal, přípravky na nádobí,Toni Codi- osvěžovač vzduchu Paris Nuit, Ambientador WC, přivýdělek,možnost kariéry,podnikání z domu, registraci, možnost členství v FCC Clubu - TAK JSTE TU SPRÁVNĚ !


 

 


Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |