DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Alergie

Alergie, senná rýma,kožní ekzémy....

Máme tu předjaří a blíží se jarní měsíce. S příchodem jara na mnohé z nás čeká nejen jarní únava, ale i řada zdravotních problémů souvisejících s kvetoucí přírodou, kterým souborně říkáme alergické potíže.
Někoho z nás bude trápit svědění spojivek a nepříjemné neustálé kýchání, jiného zase bude svědit kůže a někdo to odnese kašlem a v horších případech i dušností.

Možná i vy patříte mezi osoby, které trápí nějaký druh alergie. Někdyjsou to nepřiměřené kožní příznaky (ekzémy), u někoho se dostavují reakce na stravu (potravinové alergie) nebo i stavy dušnosti spojené s astmatem. Nemůžeme pominout ani tu trochu mírnější, přesto nejznámější alergickou potíž - sennou rýmu. Kdo poznal, jak takové kýchání, neustále tekoucí voda z nosu a oteklé oči dokáží znepříjemnit život, brání se nejrůznějšími způsoby. Bere léky, pravidelně navštěvuje lékaře,
vyhýbá se místům, kde je mu hůř. A pokud chce alergik zkusit i něco z finských přípravků - je vhodné mu doporučit především Allerminy

Alergie je onemocnění imunitního systému.

Alergie je přecitlivělá reakce imunitního systému na běžné látky - alergeny, se kterými často přicházíme do kontaktu. Tuto reakci způsobuje nesprávně aktivovaná protilátka imonuglobilin E (IgE).

Atopie je dědičný sklon k alergiím, kdy pacient vytváří nadměrně zvýšené množství látek IgE. Mezi ně patří atopický ekzém, astma bronchiale, pylová alergie, alergie očních spojivek.
Alergické projevy

 •     kožní - ekzém, svědění, pupínky, začervenání, otoky (kopřivka)
 •     zduření nosní sliznice – rýma
 •     zarudnutí očí, svědění a nadměrné slzení očí,
 •     zúžení průdušnice, průdušek a následná dechová nedostatečnost, dyspnoe - dušnost, astmatický záchvat

Perilla frutescens - bylinka s tisíciletou tradicí

Perilla frutescens je bylina z rodu Lamiaceae (hluchavkovité) pocházející z Číny a Indie, kde se vyskytuje ve výškách asi 1 200 m. Již celá staletí se tato bylina používá v čínské medicíně buď sama, nebo v kombinaci s dalšími bylinami. Hlavními indikacemi je kašel (zahlenění) a proti astmatu. V zemích východní Asie se komerčně pěstuje. Důležité ovšem je, že nová vědecká vyšetření uvádějí antialergenní, antikancerogenní, antioxidační a protizánětlivé vlastnosti.

Perilla frutescens
1. ceněná bylina tradiční čínské medicíny
2. hlavní složka extraktu Aleramis
3. zdroj látek, které pomáhají mírnit alergické projevy jako rýma, kašel, dušnost
4. doporučuje se u kožních potíží (svědění, zčervenání, kopřivka, ekzém)
5. vhodná u potravinových alergií
6. příznivě působí na imunitu organismu
7. vhodná pro všechny věkové kategorie
8. nesnižuje pozornost
9. nevyvolává ospalost
10. nevytváří návyk

Není úkolem Finclubu léčit nebo poučovat pacienty, jak mají při alergiích postupovat. Celou tuto problematiku přenecháme osobám nejpovolanějším, lékařům - alergologům. Snad by jen bylo dobré připomenout, že alergii jako takovou vyléčit nelze. Je pouze možné dosáhnout zmírnění či dokonce úplného odstranění příznaků. A právě z tohoto důvodu vám doporučujeme přípravky, které má Finclub ve svém sortimentu řadu let a které se již mnohokráte osvědčily.
Jedná se o Allerminy - preparáty vyrobené z léčivé byliny Perilla frutescens, kterou již před 3000 lety využívali v tradiční čínské bylinné terapii. Perilla obsahuje látky, které mají protialergické a protizánětlivé účinky a Číňané ji podávali pro zmírnění alergické rýmy, ekzému, potravinových alergií či dokonce astmatu.

Přípravky z Perilly pomáhají 85 pacientům ze sta!

Přípravky z Perilly jsou ve světě velmi populární - bude to zřejmě hlavně tím, že jsou účinné až v 85% případů! Navíc během podávání Allerminů si pacienti nestěžují na žádné vedlejší účinky, nejsou ospalí ani utlumení, nemusí se bát závislosti a mohou si vybrat přípravek, který jim samotným nejvíce vyhovuje.

Naše firma FINCLUB Vám k prevenci alergických potíží nabízí široký sortiment podpůrných prostředků: jsou to především Alleraminy v podobě kapslí, extraktu a žvýkaček, se kterými již mnozí máte výborné zkušenosti. Biomare Immuno posílí imunitní systém, a tak pomůže k zmírnění alergických potíží. Dobře se osvědčil Pycnogenol, Stark Pollen nebo Chloremax podávaný ještě před příchodem alergických reakcí, např. senné rýmy. Všechny uvedené přípravky netlumí pozornost a nemají vedlejší účinky.
/publikováno v Časopis FINCLUB 2/99/

Zaujaly vás tyto informace nebo produkty?

Povězte o tom také svým přátelům na FACEBOOKU

LÍBÍ SE MI TATO STRÁNKA

 

 


Naše nabídka je následující:

Fin Alleracaps - Je nejúčinnější z této řady a pozoruhodných výsledků dosahuje zejména u senné rýmy. V balení je 24 kapslí a užívá se 1 kapsle denně. Jelikož obsahují největší množství vzácné bylinky, jsou nejúčinnější z celé řady Allerminů.

Aleramis  extrakt - je výborný při bodnutí hmyzem, kdy stačí potřít postižené místo. Vzhledem ke své tekuté formě je často podáván dětem (obsahuje malé množství alkoholu, proto zde záleží na rozhodnutí rodičů). Je vhodný při kontaktních alergiích (po bodnutí hmyzem potřeme postižené místo). Užívá se i vnitřně 20-30 kapek 2x denně.

Allermin žvýkačky - Jedná se o podpůrný, velmi praktický prostředek v akutních situacích. Pomáhá zbavit se kašle a kýchání a je oblíbený obzvláště u dětí. Jedno balení obsahuje 12 žvýkaček.jsou ideální zejména pro děti a mládež, jsou kdykoliv po ruce, není třeba je složitě polykat ani zapíjet. Navíc jsou slazeny přírodním sladidlem xylitol, který je vhodný i pro diabetiky a působí proti zubnímu kazu.

Allermin krém - Velmi mastný, neparfémovaný krém, který zklidňuje pokožku u atopického ekzému (viz. zkušenost MUDr. Alfreda Böhma).Plní svou funkci hlavně u atopického ekzému, kdy zklidňuje suchou a citlivou pleť. V těžších případech se doporučuje podávat současně Allermin krém i kapsle.

Rada na závěr: nedejte se odradit prvním neúspěchem. Naše Allerminy nemohou fungovat jako léky a okamžitě potlačit akutní projevy alergií. Působí ale jako prevence - předcházejí projevům alergie nebo je zmírňují, proto je dobré je začít užívat již jeden měsíc před sezonou.

 


Víte v čem spočívá tajemství přípravků Finclubu?

 • jsou přírodní (a člověk je přece součástí přírody)
 • jsou výborně vstřebatelné a využitelné
 • rostliny jsou pěstovány v ekologicky čistých oblastech bez použití chemických látek,
 • nejsou geneticky upravovány
 • dávkování je přizpůsobeno potřebám člověka, kvalita není nahrazena kvantitou
 • nemají vedlejší účinky
 • výrobní postupy splňují přísné normy určené pro farmaceutické firmy

Kam dále pokračovat:

Chci informace o dalších produktech:
 
 
Mám zájem o výhody a spolupráci:
 
 
Chci si nakoupit výrobky:
 
 
Chci se seznámit s dalšími VÝHODAMI FCC. Kontaktujte nás  pomocí formuláře na stránce KONTAKTY.

Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |