DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Pupalka- pohlazení pro ženy

Pupalka - pohlazení pro ženy

Seznamte se s Pupalkou

Pupalka je v posledních letech velmi oblíbenou bylinou. Od osmdesátých let 20. století se provádí výzkum oleje, bohatého na omega-6 mastné kyseliny. Přestože je to mnohdy více pěstována jako okrasná rostlina – žluté květy se rozevírají v podvečer a za měsíčního svitu nádherně září – její využití se neustále rozšiřuje.
Bylina pochází ze severní Ameriky. Daří se jí v pustinách a zejména slaných půdách. Do evropských zahrad se dostala až v 17. Století.

Pupalce se říká „ženská pilulka“, protože je vhodná na ženský vnitřek.

Pupalka obsahuje esenciální mastnou kyselinu. Lidský organizmus ji nedokáže vyrobit (kyselina gamalinolenová).
Musí ji přijímat ve stravě. Tato kyselina je základním produktem pro syntézu omega-3 mastných kyselin, které
představují předchůdce tzv. prostaglandinů hormonům podobných látek.
Prostaglandiny stimulují a regulují tělesné funkce ve všech orgánech těla.
Jejich nedostatek můze způsobovat infarkt, vysoký krevní tlak, artritidu, menstruačni bolesti, alergie, astma, neplodnost, migrénu, oční zákaly...
Moderní způsob stravování a složení potravy nepřispívají k tomu, abychom tyto nenasycené kyseliny přijímali v dostatečném množství. Proto bychom měli používat olej z pupalky dvouroční jako doplněk naší výživy. Je nejbohatším zdrojem kyseliny gama-linolenové.

Fin Glandincaps

Hormonální nerovnováha se projevuje zvláště u premenstruálního syndromu. Je vhodný pro děvčátka i ženy pro zmírnění menstruačních bolestí, při přípravě na otěhotnění slouží k úpravě a správné funkci hormonů. Hormony zabezpečují vzájemné spojení mezi nervovými buňkami a určují naše pocity - zda jsme podráždění, hektičtí nebo nervózní. Má  velmi pozitivní vyrovnávací účinek na hormonální systém.

Existují dvě základní metody získávání oleje z pupalkových semen: extrakce a lisování za studena.
První zahrnuje máčení semen v rozpouštědle, které uvolní olej. Směs se pak musí nechat usadit a zahřát, aby se rozpouštědlo odpařilo.
Druhý způsob, který využívá finský výrobce produktu , se provádí na speciálních strojích, které vyvinou na semínka pupalky velký tlak a doslova z nich vymačkají čistý pupalkový olej. I když je tento způsob, nazývaný lisování za studena, dražší, dává se mu přednost, neboť se při něm nepoužívají chemikálie. Olej si pak zachovává své přirozené prospěšné vlastnosti. Ostatní produkty na trhu dnes používají extrahovaný olej, který je méně kvalitní a má slabší léčebné účinky

Jedna kapsle / 168 v balení/ obsahuje: 500,2 mg za studena lisovaného pupalkového oleje, 46,75 mg kyseliny gamalinolenové, 2,5 mg vitaminu E.

Podle způsobu dávkování vám produkt vydrží 42- 84 dní

 

 

Důležité je zmínit, že produkt je čistě přírodní a je skvělou alternativou za chemické preparáty.


Zaujaly vás tyto informace nebo produkty?

Chci si nakoupit výrobky:
 

 

Povězte o tom také svým přátelům na FACEBOOKU

LÍBÍ SE MI TATO STRÁNKA

 

 


Kam dále pokračovat:

Chci informace o dalších produktech:
 
 
Mám zájem o výhody a spolupráci:
 
 
Chci se seznámit s dalšími VÝHODAMI FCC. Kontaktujte nás  pomocí formuláře na stránce KONTAKTY.

 


Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |