DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Mykózy‚ plísně‚ candida

Jak na mykózy‚ plísně‚ candidu, kvasinky....

Houbová onemocnění kůže a sliznic (plísně a kvasinková onemocnění) se projevují velmi různě a jejich lokalizace může být kdekoli na těle. Nejčastěji se objevují na nohou (tinea pedis), a to především v meziprstním prostoru. Mohou však být lokalizovány i na nehtech (onychomykóza).

Mykóza je onemocnění představující skupinu infekčních onemocnění způsobených mikroorganismy rostlinného původu, které z botanického hlediska patří mezi houby. Jako původci těchto chorob se totiž uplatňují nejčastěji kvasinky rodu Candida, které tvoří přechod mezi houbami a plísněmi.
Candida albicans je parazitická kvasinka, která osídluje střeva (10-15% střevní mikroflóry), pohlavní ústrojí, ústa, jícen a krk. Tato kvasinka žije za normálních podmínek v rovnováze s ostatními bakteriemi (např. acidophilus a bifidobakterie) a kvasinkami v lidském organismu.
Za určitých podmínek se však množí, oslabuje imunitní systém a způsobuje infekci známou jako kandidóza. Mikroorganismus může cestovat krevním oběhem do mnoha tělních orgánů.

Prošli jste si různými léčbami antibiotiky a jinými chemickými léky? Vrací se vám tento problém opakovaně?

Vyzkoušejte přírodní cestu... Silný oreganový olej s prokazatelně silnými antioxidačními a proti plísňovými účinky.

Přípravek fin Candimis obsahuje 30% oregánový / jediný tak silný na našem trhu/ olej získaný z dobromysli (odrůdy Origanum vulgare). Je zdrojem carvacrolu - vysoce kvalitní látky s antioxidačními účinky, která je užitečná pro udržení dobrého stavu střev, pro dobré trávení. Doporučuje se u plísní, které se neobjevují jen na povrchu těla, ale napadají i tělesné orgány. Vhodný při postižení plísněmi, kvasinkových infekcích, žlučníkových potížích, při problémech se zažíváním - průjem, zácpa, paraziti. pomáhá při kožních potížích (akné, lupenka, bradavice, kožní a nehtové plísně), a také je účinný při infekcích dýchacích cest, alergii či astmatu. Jedná se o látku se silnými antioxidačními a ozdravnými účinky na organismus.

Balení: 10 ml (lahvička s pipetou)

Dávkování: Pro vnitřní užití: 2 kapky 2 x denně, v malém množství vody.

Pro zevní užití: 2 - 3 kapky smíchané s šamponem či tekutým mýdlem, případně jedna kapka lokálně.

Obsah: 30 % čistého oregánového oleje, 70 % za studena lisovaného olivového oleje. Výrobek není určen dětem do 3 let. Nedoporučuje se těhotným a kojícím ženám, není vhodné oční použití přípravku.

Proč je olej z oregána důležitý a zdraví prospěšný?
Základní účinná látka, která způsobuje, že oregáno má pozitivní vliv na naše zdraví, se jmenuje carvacrol (podíl carvacrolu v oregánovém oleji v preparátu Candimin činí 70-80 %, zbytek tvoří více než 30 aktivních komponent - esenciální oleje, vitaminy, minerály, poměrně velké množství chlorofylu). Carvacrol je prokazatelně velmi silným přírodním antibiotikem, účinkujícím dokonce na bakteriální kmeny, které jsou jinak odolné vůči klasickým syntetickým antibiotikům. Působí jako silná látka proti plísním - jak kožním, tak proti plísním v potravinách, které způsobují trávicí obtíže. Je zároveň jedním z nejsilnějších antioxidantů a má prokazatelný účinek na potlačení mikroba Helicobacter pylori, který se podílí na rozvoji žaludečních vředů.

Candimis - jaké je možné použití?

  • U lupů a lupénky ve vlasech smíchat 2 kapky Candimisu s šamponem a nechat účinkovat několik minut, pak opláchnout.
  • U bolestí hlavy kapku rozetřít na spánek, u bolestí uší jednu kapku rozetřít za ucho.
  • Při rýmě vmasírovat 1 kapku blízko dutiny v horní části nosu.
  • Na zuby, dásně a pro dezinfekci ústní dutiny dát 1 kapku na kartáček místo pasty (poté je možno polknout, navíc střeva se zklidní).
  • U jiných částí těla nebo pro mytí celého těla - smíchat 2 kapky se sprchovacím gelem.
  • Na ztuhlé svalstvo použít 1 kapku lokálně, u bolavých kloubů masírujte lokálně.
  • Na dezinfekci nakapat 1 kapku na ránu a přikrýt obvazem. Bradavice potřít jednou kapkou 2-3x denně, u plísní na nehtech - 1 kapku 2-3x denně, u spálené kůže - 1 kapku 2-3x denně.

Zaujaly vás tyto informace nebo produkty?

Chci si nakoupit výrobky:
 

 

Povězte o tom také svým přátelům na FACEBOOKU

LÍBÍ SE MI TATO STRÁNKA

 

 

Kam dále pokračovat:

Chci informace o dalších produktech:
 
 
Mám zájem o výhody a spolupráci:
 
 
Chci se seznámit s dalšími VÝHODAMI FCC. Kontaktujte nás  pomocí formuláře na stránce KONTAKTY.

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz


Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |