DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Sladkovodní řasa Chlorella

Sladkovodní řasa Chlorella - Chlorella pyrenoidosa, Spirulina

V současné době se stále více lidí obrací zpět k přírodě, aby v ní opět nalezli životní rovnováhu, kterou v průběhu staletí ztratili. My, kteří jsme se v průběhu průmyslové revoluce od přírody odvrátili, se k ní dnes s pokorou vracíme. Světem se šíří nová éra ve stravování a s ní přichází také tzv. zelený trend. Jedním z jeho základních stavebních prvků je starodávná řasa, která před milióny let stála u zrodu života na zemi.

Jarní očista těla – detoxikace – pomocník při celulitidě - hubnutí – řasa pro zdraví

S příchodem jarních dnů nastává zpravidla období nelítostného zúčtování: po „tučných“ zimních měsících je načase provést blahodárnou očistu těla a nastartovat naše tělo.

Tento přípravek se nedoporučuje užívat pouze po svátečním hodování, ale je třeba jej chápat jako základní preparát při započetí jakékoli redukční, léčebné nebo očistné kúry.

Důležité je provést očistnou kúru také v případě, že plánujete počít rodinu, což platí ve stejné míře pro oba budoucí rodiče. Přejeme si přivést miminko do čistého prostředí a děloha matky mu přece bude prvním a zároveň veledůležitým příbytkem. Během těhotenství se organismus matky totiž mnohdy snaží zbavit nahromaděné toxicity zvracením a také eliminací do plodu. Může se tak nevědomky oslabit imunita budoucího potomka a tyto následky se projeví třeba až po několika letech. Z toho důvodu je dobré udržovat tělo bez přemíry toxinů ještě před početím.

Při užívání Chlorelly dochází ke správnému fungování střev a k ochraně jater.
Tím, že toxiny mohou z těla odcházet a nezůstávají v jeho orgánech, napomáhá Chlorella zároveň k čistění krve.
Vláknina řasy váže toxický odpad ze stravy (těžké kovy, amalgam z plomb, jedy, usazeniny na stěnách střev) a odvádí je z těla.
Chlorella nám také předává kompletní spektrum výživných látek (vitamíny, minerály, stopové prvky, enzymy, rostlinné bílkoviny).Účinně čistí střeva. Chlorella se uplatňuje při léčbě alergie, kožních, srdečních, revmatických a zažívacích potíží,
působí proti virovým infekcím, pomáhá při léčbě cukrovky, osteoporózy a jiných nemocí.
 

Zelená pro naše tělo = chlorella

Chlorella je sladkovodní zelená řasa s léčivými účinky
Léčivou sílu rostlin tedy nepředstavují jen bylinky z louky či zahrádky.
Hitem posledních let se naopak stal rostlinný elixír s jedinečnými účinky na naše zdraví - jde o mikroskopickou jednobuněčnou sladkovodní řasu jménem Chlorella. O její síle svědčí i to, že na naší planetě úspěšně přežívá již 2,5 miliónu let.
Chlorella obsahuje nejvyšší zastoupení chlorofylu ze všech známých rostlin.
Žádná jiná rostlina ho totiž neobsahuje tolik, jako právě chlorella.

Sladkovodní řasa, která obsahuje celé spektrum vitaminů, minerálů a stopových prvků, bílkovin, aminokyselin, chlorofyl a další látky, je jedinečným komplexním přípravkem pro výživu, detoxikaci organismu, zlepšení imunity a zpomalování stárnutí.

I když Chlorella není lék, způsobí, že lidský organismus zbavený usazenin a škodlivin funguje kvalitněji a lépe. Takto se nám některé nemoci vyhnou a my předejdeme mnoha zbytečným problémům a komplikacím.

Je prokázáno, že v tlustém střevě dospělého člověka jsou 3 až 4 kilogramy nestrávených usazených zbytků potravy! Dost děsivá představa s celkem nebezpečnými následky. Jaké nešvary může tato skutečnost způsobit?

Začněme přirovnáním - máte radost, když je doma uklizeno a čisto? Naprostá většina z vás zřejmě ANO. Zkuste si tedy vybavit pohled např. na kuchyňskou podlahu, která takových 10 let nepoznala, co je to voda a kartáč. Bylo by to semeniště špíny, ráj parazitů, zdroj infekcí... Představme si nyní naše střeva, jak asi musí vypadat po několika desetiletích takového neuklízení! Nemůžeme se pak divit, že se v nich množí škodlivé bakterie a plísně a že toto jejich agresivně toxické prostředí je vynikající živnou půdou pro vznik nejrůznějších onemocnění, dokonce i nádorových. Jak jinak si vysvětlit naše nechvalně proslulé celosvětové prvenství v rakovině tlustého střeva? Proto pokud máte chuť něco se sebou dělat a pustit se do  úklidu ve svých střevech, teď je pro to ta nejlepší doba.

Tak malá rostlinka a tak velký výkon?

Chlorella je velmi malá zelená rostlinka, která nemá ani kořeny, ani listy, ale celé její tělo tvoří pouze jedna jediná buňka. Má však úžasnou schopnost, kterou nemá žádný jiný organismus na světě - dokáže velmi rychle růst. Za jeden den zvětší svoji hmotnost více než čtyřikrát!
Své jméno dostala díky vysokému obsahu chlorofylu - zelenému rostlinnému barvivu, kterého obsahuje nejvíce ze všech rostlin na Zemi. Chlorofyl plní v lidském těle funkci naprosto bezpečného a přitom mimořádného desinfekčního prostředku.
V dostatečném množství dokáže nejen paralyzovat a eliminovat škodlivé bakterie, plísně a kvasinky, ale také je nezbytný pro tvorbu červených krvinek a řádnou funkci srdce. Dále Chloremax obsahuje množství kvalitní vlákniny, takže funguje jako rýžový kartáč, který vyčistí všechny ucpané a zanesené střevní záhyby, zejména v tenkém střevě, což je opravdu obrovská služba.

Tento přípravek se nedoporučuje užívat pouze po svátečním hodování, ale je třeba jej chápat jako základní preparát při započetí jakékoli redukční, léčebné nebo očistné kúry.

Důležité je provést očistnou kúru také v případě, že plánujete počít rodinu, což platí ve stejné míře pro oba budoucí rodiče. Přejeme si přivést miminko do čistého prostředí a děloha matky mu přece bude prvním a zároveň veledůležitým příbytkem. Během těhotenství se organismus matky totiž mnohdy snaží zbavit nahromaděné toxicity zvracením a také eliminací do plodu. Může se tak nevědomky oslabit imunita budoucího potomka a tyto následky se projeví třeba až po několika letech. Z toho důvodu je dobré udržovat tělo bez přemíry toxinů ještě před početím

Chlorerabs coby unikátní zeleninový koncentrát
Řasa Chlorella má své pevné místo v jídelníčku vegetariánů a je nositelem všech výhod, které skýtá kvalitní zelenolistá zelenina. Obsahuje komplex živin - tzv. Chlorella růstový faktor (Chlorella Growth Factor - CGF), do nějž spadají nejen karoteny a chlorofyl, ale také kompletní spektrum volných aminokyselin, vitaminy včetně B12, minerální látky a živé enzymy, vše v naprosto vyvážených poměrech.

Uveďme pro názornost několik ilustračních příkladů:

 • koncentrace bílkovin je v Chloremaxu vyšší než v sójových bobech
 • obsahem beta-karotenu převyšuje karotku až 10x
 • množstvím chlorofylu poráží kopřivu či brokolici
 • co do obsahu hořčíku je jen těsně za slunečnicovými semeny
 • ve vitaminu B12 jasně vede nad hovězím masem
 • množstvím železa převyšuje pivovarské kvasnice a hovězí játra

Fin Chloretabs (Chloremax) - Proč jej zvolit?


Chloretabs dokáže nejen nasytit, ale i organismus čistit, detoxikovat, regenerovat, tlumit jeho překyselení, působit protiplísňově a silně posilovat obranný systém člověka.

Chloremax je vyroben z řasy Chlorella pyrenoidosa, která má oproti řasám Chlorella vulgaris
a Chlorella kesleri největší množství chlorofylu a speciálního růstového faktoru, je nutričně nejbohatší a vykazuje ty nejlepší čisticí a detoxikační schopnosti.

U Chloremaxu je Chlorella separována speciální patentovanou technologií (odstředěním), která zajišťuje odstranění nežádoucích příměsí, zaručuje maximální kvalitu a čistotu řasy bez poškození účinných látek.

Tableta Chloretabsu je na rozdíl od jiných forem velice dobře rozpustná a není nutné ji před požitím rozkousávat či drtit.

O velmi účinném působení přípravku svědčí i fakt, že patří mezi první desítku nejprodávanějších produktů Finclubu, zvlášť výhodné je velké balení 290 tablet.

Užívání CHLORETABSU:

 • urychluje proces čištění krve
 • podporuje vylučování škodlivých
 • látek z organismu
 • zvyšuje koncentraci hemoglobinu
 • regeneruje a upravuje činnost zažívacího ústrojí, působí proti chronické zácpě má příznivý vliv na akné, ekzémy, alergie, bradavice
 • zvyšuje biologickou hodnotu stravy
 • pomáhá při kloubních onemocněních
 • preventivně působí proti nádorovým onemocněním
 • snižuje hladinu cukru v krvi
 • snižuje cholesterol v krvi
 • chrání játra při podvýživě a nadměrném požívání alkoholu
 • chrání před účinky ultrafialového záření
 • podporuje funkci imunitního systému

Obsah v jedné tabletě: 356mg sladkovodní řasy Chlorella

Denní dávka již od 10,-Kč !


ZDROJ - Časopis FINCLUB

 

Řasa spirulina- Spirdietabs

Řasa spirulina je prastará, modrozelená řasa. Je komplexní potravinou, která v sušině obsahuje až 70% bílkovin, v nichž se nachází úplné spektrum esenciálních aminokyselin. Představuje taktéž zdroj fenylalaninu. Tato aminokyselina pomáhá snižovat chuť k jídlu, proto je vhodná pro osoby bojující s nadváhou (snížení chuti k jídlu můžeme očekávat zhruba po dvou měsících užívání, kdy dochází k úpravě metabolismu a organismus je posilněn důležitými živinami).

Ve spirulině můžeme nalézt také dokonalou vitamínovou a minerální směs. Např. obsah beta-karotenu je ve spirulině až 10x vyšší než v karotce, obsah železa je srovnatelný se 450 g špenátu. Dále obsahuje Ca, Mg, K, Si, Zn, I, Se, Cr, Li, Mn, vitamín B12, chlorofyl. Pomáhá detoxikovat organismus, snižuje cholesterol.

Tato řasa prospěje každému. Je vhodná pro lidi s permanentním stresem a pro ty, kteří jsou s jídelníčkem na štíru. Pomáhá vyrovnat překyselení organismu.

Spirulinu je nejlépe užívat půl hodiny před jídlem, zapít čistou vodou. Kvůli velkému obsahu bílkovin je lepší ji užívat ráno, před obědem a brzy odpoledne.

V tomto přípravku se nachází 99% čisté spiruliny. Přípravky některých firem, které se mnohdy ohánějí nízkou cenou, mají čistou spirulinu většinou jen ve 20% obsahu jedné tablety.

Spirdietabs


Zaujaly vás tyto informace nebo produkty?

Povězte o tom také svým přátelům na FACEBOOKU

LÍBÍ SE MI TATO STRÁNKA

 

 

 


 

Kam dále pokračovat:

Chci informace o dalších produktech:
 
 
Mám zájem o výhody a spolupráci:
 
 
Chci si nakoupit výrobky:
 
 
Chci se seznámit s dalšími VÝHODAMI FCC. Kontaktujte nás  pomocí formuláře na stránce KONTAKTY.


Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |