DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Vyberte si svůj Fintabs

Vyberte si svůj Fintabs - zdroj vápníku

Již před více než 25 lety prohlásil Charles Dent, že prevencí osteoporózy ve stáří je vybudování co nejlepšího skeletu v dětství.
Proto zejména v období dospívání je nesmírně důležitý dostatečný příjem vápníku, dostatek přiměřené zátěže, to vše samozřejmě s ohledem na celkovou životosprávu.
Vápník - nezbytný minerál
Minerálů je zapotřebí pro tvorbu tělesných tekutin, stavbu kostí, údržbu nervové soustavy a regulaci svalového napětí,
včetně svalstva kardiovaskulárního systému.
Protože jsou minerálie zapojeny do všech činností enzymů, jsou nezbytné pro správné využívání vitaminů a dalších živin.
Lidské tělo jako každá přírodní jednotka musí udržovat vlastní chemickou rovnováhu. Ta závisí na množstvích jednotlivých prvků v organismu a zvláště na vzájemném poměru některých prvků.
Stav každého prvku v těle ovlivňuje všechny ostatní, takže v případě nevyrovnaného množství jednoho z prvků je ovlivněn stav všech minerálií.
Pokud nedojde k nápravě, pak může dojít k řetězové reakci nevyrovnaností, která povede k onemocnění.

Zdroj Mudr. R.Jelínek- Finclub

Co způsobuje nedostatek vápníku?

- bolesti kloubů
- osteoporózu (řídnutí kostí)
- necitlivost horních a dolních končetin
- revmatické záněty kloubů
- svalové křeče
- bušení srdce
- problémy s pamětí
- nervozitu
- úbytek energie
- lámavost nehtů
- ekzémy
- kazivost zubů

Fintabsy – vhodná ochrana kloubů a kostí před opotřebením.
Přípravky FINTABS poskytují organismu vápník, křemík, biotin, hořčík, chrom a vitamin C.
Jsou nápomocné v péči o dobrý stav kloubů, vlasů, nehtů a pokožky, pomáhají udržet pružnost a ohebnost pohybového aparátu. Jsou v oblibě u žen a doporučovány zejména střední generaci či sportovcům ale i dětem v období růstu.

Vyberte si také svůj Fintabs

Pro střední generaci

či sportovcůmFINTABS C - Pro pružné klouby a zdravou pokožku

FINTABS C - Pro pružné klouby a zdravou pokožku

Přípravek poskytuje organismu vápník, křemík, biotin, hořčík, chrom a vitamin C.
Je nápomocný v péči o dobrý stav kloubů, vlasů, nehtů a pokožky, pomáhá udržet pružnost a ohebnost pohybového aparátu.
Je doporučován zejména střední generaci či sportovcům.
Obsahuje látku:  biotin, chrom, citrusové bioflavnoidy, hořčík, křemík, prášek z aceroly, vápník, vitamin C

Fintabs C se velmi osvědčil při padání vlasů, u lámavých nehtů, ale i při křečových žilách. Obsahuje nejvíc křemíku ze všech Fintabsů (121 mg), dále hořčík, vápník, chrom, vitamin C, vitamin P a biotin. Ve srovnání s Fintabs pro má méně vápníku, avšak obsahuje navíc hořčík, který napomáhá ukládat vápník v kostech. Fintabs C umožňuje zachovat pružnost pohybového aparátu, především kloubů.


Balení: 300 tablet
Dávkování: 3 tablety denně, ráno před snídaní 1 tableta, před obědem 2 tablety
Jedna tableta obsahuje: 121 mg křemíku; 120 mg prášku z aceroly (20 mg vitaminu C); 77,47 mg dolomitu (15 mg vápníku; 9 mg hořčíku); 5 mg citrusových biofl avonoidů; 20 μg biotinu; 16,7 μg chromu.

Ideální pro ženy,

pro jejich zdravé a krásné vlasy FINTABS pro - Pro krásné vlasy, nehty a pleť

FINTABS pro - Pro krásné vlasy, nehty a pleť

Fintabs pro je ideální pro ženy, pro jejich zdravé a krásné vlasy a s tím spojené další atributy ženské krásy - pěkné nehty a pleť.

Fintabs Pro obsahuje kombinaci přírodních látek, která příznivě ovlivňuje dobrý stav kostí, kloubů, vlasů, nehtů a pleti. Obsažené složky (především křemík) pomáhají zpomalit šedivění vlasů, přispívají ke zpevnění nehtů, k udržení pružné a mladistvé pleti.
Antioxidační složky - vitamin A, E, minerály selen a zinek - pomáhají v boji s volnými radikály, které způsobují degenerativní onemocnění a stárnutí organismu. Obsažený zinek zlepšuje kvalitu pokožky, podílí se na tvorbě kolagenu, působí proti akné, proti zeslabení nehtů a vzniku bílých skvrn na nich, urychluje hojení ran. PABA je jedna ze složek kyseliny listové, která napomáhá prevenci zhoubných nádorů kůže, navrací poškozený pigment kůže. Navrací opětovné vybarvení šedivých vlasů, pokud bylo způsobeno nedostatkem výživy a stresem.
Obsahuje látku: biotin, chrom, hořčík, křemík, kyselina listová, selen, vápník, vitamin A, vitamin B2, vitamin B5, vitamin B6, vitamin C, vitamin E
Kdy Fintabs Pro pomáhá:

 • podporuje růst, zlepšení a udržení mladistvého stavu pokožky,
 • zlepšuje kvalitu vlasů a nehtů,
 • zpomaluje proces šedivění vlasů a posiluje jejich růst,
 • podporuje tvorbu kolagenu,
 • ochraňuje před UV zářením,
 • je podpůrným přípravkem při kožních problémech,
 • udržuje zdravý stav kostí a kloubů,<
 • zmírňuje bolesti páteře.

Balení: 300 tablet
Dávkování: 2 tablety denně, ráno a v poledne, před nebo po jídle
Jedna tableta obsahuje: 93 mg křemíku; 40 mg vápníku; 20 mg vit. C; 5 mg zinku; 3,3 mg vit. E; 1,3 mg vit. B5; 1 mg hořčíku; 0,73 mg vit. B6; 0,53 mg vit. B2; 100 μg kys. listové 80 μg vit. A; 16,6 μg chromu; 15 μg biotinu; 8,3 μg selenu.

Fintabs C a Fintabs pro  jsou především křemíkové preparáty. 

Jejich složení obsahuje optimální výživu pro vlasy, nehty, kůži a pojivový aparát.

Křemík je nezbytný pro tvorbu kostí a chrupavek, hraje klíčovou roli při tvorbě kolagenu a formování elastinu, uplatňuje se jako ochrana před vznikem srdečně-cévních chorob, osteoporózy a poruch kloubních chrupavek - artrózy. Podílí se především na elastičnosti všech tkání, bohužel s věkem jeho obsah v pojivových tkáních klesá, proto je nezbytné pro dobrou kondici křemík pravidelně doplňovat. Nemusíte být vrcholoví sportovci, a přesto můžete zažívat radost z pohybu a dobré kondice.
Kromě křemíku mají tyto dva preparáty stejné množství vitaminu C, chromu a biotinu. Vitamin C zkvalitňuje pokožku, je to antioxidant potřebný k regeneraci tkání, nezbytný pro tvorbu kolagenu, chrom zpevňuje cévy, kosti a klouby, ovlivňuje proces látkové výměny s pozitivním vlivem na fyzickou kondici, biotin podporuje růst buněk, zlepšuje kvalitu kůže, doporučuje se u ekzémů, zabraňuje lámavosti nehtů a padání vlasů.
Fintabs C se velmi osvědčil při padání vlasů, u lámavých nehtů, ale i při křečových žilách. Obsahuje nejvíc křemíku ze všech Fintabsů (121 mg), dále hořčík, vápník, chrom, vitamin C, vitamin P a biotin. Ve srovnání s Fintabs pro má méně vápníku, avšak obsahuje navíc hořčík, který napomáhá ukládat vápník v kostech. Fintabs C umožňuje zachovat pružnost pohybového aparátu, především kloubů.
Fintabs pro je vhodně vyvážený přípravek s obsahem křemíku. Svým mnohostranným složením zajišťuje intenzivní využití křemíku a nezbytných mikroelementů celým organismem. Jeho složení zaručuje optimální výživu pro vlasy, nehty, kůži, pojivový aparát a také kosti.

Ve srovnání s Fintabs C obsahuje navíc vitamin A - důležitý pro dobrý stav pokožky (čistí akné), kostí a zubů, vitamin B2 - má pozitivní vliv na onemocnění kůže, nehtů a vlasů, zabraňuje prasklinám v koutcích úst, vitamin B5 je známý jako antistresový vitamin, vitamin E, antioxidant, který zlepšuje stav kůže a vlasů, uvolňuje křeče dolních končetin. Kromě toho Fintabs pro obsahuje selen - antioxidant, má pozitivní vliv na ekzémy, vydatně pomáhá v boji s volnými radikály, zinek - zkvalitňuje pokožku, podílí se na tvorbě kolagenu, působí proti akné, proti zeslabení nehtů a vzniku bílých skvrn na nich, urychluje hojení ran. PABA je jedna ze složek kyseliny listové, navrací poškozený pigment kůže, může způsobit opětovné vybarvení šedivých vlasů, pokud bylo způsobeno nedostatkem výživy a stresem.
Oba přípravky propůjčují svým uživatelům krásu a zdraví, udržují vlasy, nehty, pokožku a klouby v optimální kondici. Proto je mají ve velké oblibě nejen ženy, ale také sportovci.


MUDr. Roman Jelínek
(Katalog 2001/2002)

Pro mladé - pro děti,

dospívající mládež,

také pro nastávající maminkyFINTABS CD - nezbytný zdroj vápníku

FINTABS CD - nezbytný zdroj vápníku v období růstu,účinný preparát pečující o zdravé kosti a klouby, ochraňuje kosti, zuby, udržuje kvalitní mléko

Krabička má zelenou barvu, stačí si vzpomenout na rčení „mládí má zelenou“.
Hned se vám vybaví, že tento produkt je výborný zejména pro mladé - pro děti, dospívající mládež a nebo také pro nastávající maminky (které mají malé děti v bříšku).

Přípravek se díky svému složení doporučuje zejména dětem a mládeži v období růstu, nastávajícím maminkám nebo sportovcům. Jedná se o hodnotný zdroj vápníku (vápník je důležitý pro stavbu kostí a zubů), jehož vstřebatelnost je podporována vitaminy D a C.
Obsahuje látku: hořčík, křemík, vápník, vitamin C, vitamin D
Balení: 300 tablet
Dávkování: 4 tablety denně, ráno a v poledne, před nebo po jídle
Jedna tableta obsahuje: 469 mg dolomitu (100 mg vápníku; 60 mg hořčíku); 49 mg křemíku; 49 mg prášku z aceroly (15 mg vitaminu C); 1,25 μg vitaminu D3.

Pro střední

a starší generaciFINTABS CD Bori - Pro pevné kosti v každém věku

FINTABS CD Bori - Pro pevné kosti v každém věku

Je obohacen o bor, což z něj činí vynikající preparát pečující o pohybové ústrojí, vhodný zejména pro střední a starší generaci, která už takovou péči potřebuje.

A jelikož je červený - připomíná červenou kontrolku, která začíná blikat ve středním věku a upozorňovat, že je nejvyšší čas začít dbát o svou tělesnou schránku.

Přípravek se doporučuje populaci středního věku, ženám v přechodu, osobám se zlomeninami nebo starší generaci pro udržení pevných a zdravých kostí. Je obohacen o bor, který pomáhá snižovat uvolňování vápníku z kostí, a vitamin K1, který se podílí na regeneraci kostí.
Obsahuje látku: biotin, bór, hořčík, křemík, prášek z aceroly, vápník, vitamin C, vitamin D, vitamin K
zaměřen zejména na doplňování minerálů pro kostní metabolismus u osob starší generace, kdy je zapotřebí snižovat uvolňování vápníku z kostí. Obsažený bór velmi výrazně snižuje vylučování vápníku, přírodní vitamin K zlepšuje funkci buněk, které se podílejí na tvorbě a regeneraci kostí, hořčík spolu s vitaminem D zajišťuje optimální vstřebatelnost vápníku.
Přípravek je velmi vhodný i u dospívajících v období zvýšeného růstu, v těhotenství a u sportovců, u nichž stoupají nároky na potřebu vápníku, neboť může být inaktivován hromaděním kyseliny mléčné, která vzniká po fyzické zátěži.
Obsahuje látku: biotin, bór, hořčík, křemík, prášek z aceroly, vápník, vitamin C, vitamin D, vitamin K
Kdy Fintabs CD Bori pomáhá:

 • má příznivý vliv na stav kostí, kloubní tkáně, nehtů a vlasů,
 • je účinnou ochranou proti osteoporóze.
 • zlepšuje vstřebávání vápníku,
 • ovlivňuje enzymatické funkce v lidských buňkách,
 • zvyšuje odolnost organismu,
 • zlepšuje kvalitu pokožky,
 • má antioxidační účinky,

Balení: 300 tablet
Dávkování: 4 tablety denně, ráno a v poledne, před nebo po jídle
Jedna tableta obsahuje: 468,7 mg dolomitu (100 mg vápníku; 60 mg hořčíku); 49 mg křemíku; 48,9 mg prášku z aceroly; 15 mg vitaminu C; 0,75 mg boru; 17,5 μg vitaminu K1; 7,5 μg biotinu; 1,25 μg vitaminu D3.

Zaujaly vás tyto informace nebo produkty?

Povězte o tom také svým přátelům na FACEBOOKU

LÍBÍ SE MI TATO STRÁNKA

 

 

 


V čem spočívá tajemství přípravků Finclubu?

 • jsou přírodní (a člověk je přece součástí přírody)
 • jsou výborně vstřebatelné a využitelné
 • rostliny jsou pěstovány v ekologicky čistých oblastech bez použití chemických látek,
 • nejsou geneticky upravovány
 • dávkování je přizpůsobeno potřebám člověka, kvalita není nahrazena kvantitou
 • nemají vedlejší účinky
 • výrobní postupy splňují přísné normy určené pro farmaceutické firmy

Kam dále pokračovat:

Chci informace o dalších produktech:
 
 
Mám zájem o výhody a spolupráci:
 
 
Chci si nakoupit výrobky:
 
 
Chci se seznámit s dalšími VÝHODAMI FCC. Kontaktujte nás  pomocí formuláře na stránce KONTAKTY.

 


Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |