DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

FCC club- Kosmetika

Kosmetika - Finline Gold, Anian, Lander, kosmetika GOJI, přírodní kosmetika s Aloe

Kosmetika nezbytnou součástí našeho života a je stará jako lidstvo samo.
Nechejme se unést kouzlem dávných dob, kdy již naši předkové věděli, že pěstění těla má velký význam pro zdraví a krásu.
Zdraví a krása byly vždy úzce spojeny s přírodou. I my chceme jít ve šlépějích našich předků, kteří čerpali z čisté přírody a vrátit se k přírodním metodám ozdravování a krášlení. Vždyť veškeré bylinky, masti a lektvary, které pomáhaly lidem v dávných dobách, budou stejně účinné i dnes.
“Krásné je jen to, co je zdravé.” I toto zdánlivé novum vnesli do kosmetiky již staří Řekové. Jak hodně jsme vzdálení těmto dobám a jak blízcí jsme jejich myšlenkám. Vždyť právě zdraví a krása je posláním společnosti Finclub a jejím cílem je co nejlépe pečovat o své klienty a zaručit jim plnohodnotný, zdravý a spokojený život.
 
 

Kosmetika BAYAS GOJI - Kustovnice čínská

Španělské Laboratoře Forenqui - jako první z kosmetických výrobců - vyvinuly novou antioxidační řadu kosmetických produktů, které používají mimořádně příznivých účinků plodů GOJI - kustovnice čínské a granátového jablka.
Tato kombinace je na našem trhu ojedinělá. Vynikající vlastnosti tohoto červeného ovoce, množství aktivních látek a ověřené antioxidační účinky nabízí pleti specifickou péči a účinné ošetření přírodními aktivními složkami.

Zabraňuje známky stárnutí pleti a posiluje přirozenou obranu. Viditelně zlepšuje pleti zdravý vzhled. Antioxidanty zpomalují stárnutí, a stárnout přece nikdo nechce !

Plody GOJI a GRANÁTOVÉHO JABLKA obsahují vysoké koncentrace esenciálních vitamínů, antioxidantů a dalších prospěšných živin, jako jsou aminokyseliny, karotenoidy, cukry a minerální látky.Hlavní složka přípravků, výtažek z kustovnice čínské zvané goji, je již po tisíce let používán jak v tradiční tibetské, tak i čínské medicíně. Mnoho generací již ocenilo četné blahodárné účinky této plodiny jako je vliv na dlouhé mládí, krásu, energii, sílu a vitalitu. Přípravky řady GOJI pokožku hydratují, působí antioxidačně, předcházejí známkám stárnutí, posilují obranyschopnost pleti a celkově výrazně zlepšují její vzhled.
 

O Goji - kustovnici čínské a granátovém jablku si můžete přečíst více.

nOVÝ ESHOP - VŠECHNY PRODUKTY FINCLUB

 

 

 

 

 

 

 

 


Přírodní kosmetika z prosluněné Itálie

Používat krémy a přípravky obsahující Aloe Vera je celkem běžné, jak ale najít ty nejlepší? Finclub to udělal za vás. Seznamte se s novinkami, které vám nově nabízíme .

  • italská přírodní kosmetika obsahuje certifikované, organické suroviny, které pocházejí z ekologického zemědělství
  • neobsahuje parabeny, alkohol ani parafín
  • je vyrobena tak, aby plně respektovala citlivost pokožky
  • obsahuje 100% přírodní Aloe Vera gel a extra panenský olivový olej
  • má naturální a neagresivní vůni
  • není testována na zvířatech
  • přidané konzervanty jsou minerální a hypoalergenní
  • je dermatologicky testována ve spolupráci s Univerzitou v Pavii (jedna z nejprestižnějších a nejstarších univerzit na světě)

Prohlášení výrobce:

Víme o tom, že řada firem používá kys. hayluronovou živočišného původu a to proto, že to je levnější. Rádi bychom tímto prohlásili, že naše firma NIKDY nepoužívala a ani nepoužívá živočišné ingredience v našich produktech. Používáme dva různé druhy kyseliny hyaluronové:
1) Kys. hyaluronovou s vysokou molekulární hmotností pocházející z rostliny Cassia angustifolia – kasie úzkolistá (dodává zvlhčujícící a přirozený lifting vnějších částí kůže)
2) Kys. hyalurnovou s nízkou molekulární hmotností pocházející z glukózy (dodává zvlhčující a přírozený lifting vnitřních částí kůže)
Kys. hyaluronová použitá v Anti-aging gel pochází z glukózy. Díky tomu mí Anti-aging gel velice jemnou strukturu a jednoduše se vstřebává do pokožky, a tak je dosahována maximální hydratace a přirozený liftingový efekt.

nOVÝ ESHOP - VŠECHNY PRODUKTY FINCLUB

 

 

 

 

 

 

 

 


Přírodní kosmetika Finline Gold

Finline Gold je speciálně koncipovaná luxusní řada kosmetiky přírodního charakteru, která obsahuje výrobky se zvýšeným a dlouhotrvajícím hydratačním účinkem.

Jedná se o  přírodní kosmetiku, která obsahuje cenné kosmetické suroviny, jako jsou jojobový olej,mandlový olej, zklidňující a hojivé výtažky z léčivých bylin, panthenol, komplex vitamínů včetně vitamínu E.
Kosmetika je určená zejména pro náročnou a citlivou pleť ženám každého věku.
Kosmetika Finline Gold nabízí kvalitní a osvědčené přípravky,které pomohou zdokonalit váš vzhled,oddálí stárnutí pleti a udrží vaši svěžest. Kosmetika je hypoalergenní, tudíž maximálně bezpečná a snášenlivá, představuje přirozenou ochranu před UV zářením.

Kosmetika Lander - speciální kosmetika

Výrobcem nově zařazených kosmetických přípravků (v březnu obohatily sortiment FCC) je společnost LANDER®, která je nyní zpět na českém, slovenském a polském trhu. Nabídka výrobků Lander je určena pro děti i dospělé.

Více se o kosmetice Lander

Mezi další oblíbené a žádané výrobky patří také kosmetická vazelína - parfemovaná pro děti i neparfemovaná,

a velmi žádaný a oblíbený Original Skin Cream- Krém desinfikuje zanícená místa, čistí póry do hloubky, zabraňuje jejich ucpávání a zároveň zvlhčuje a uklidňuje pokožku. Předchází tak vzniku rozsáhlejšího zanícení pokožky, které může zanechat na pleti trvalé jizvičky.
Ostatní kosmetika Anian, Daina

Španělské laboratoře Forenqui fungují od počátku 80 let. Tým odborníků s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti kosmetiky, osobní péče, úklid a prostředí, udržuje neustálý pokrok prostřednictvím inovací a vynikající kvality produktů, uznávaných i v hospodářských soutěžích, s podporou spotřebitelů.

Zaručuje kvalitní výrobky, které začínají již výběrem vstupní suroviny vysoké kvality. Kosmetika Anian nabízí šampon pro barvené a poškozené vlasy, šampon na lupy, hydratační krémy na ruce i obličej, tělové mléko i olej.

V nabídce výrobků najdete též výrobky z kosmetické řady Daina - z oblasti Osobní hygiena - péče o tělo a vlasy

 

nOVÝ ESHOP - VŠECHNY PRODUKTY FINCLUB

Pokud Vám naše stránky a produkty líbí, dejte o nich také vědět přátelům - děkujeme Vám.

 
 

 


Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |