DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Masážní gely

Masážní gely - speciální kosmetika

Jak se bránit - aby svaly nebolely

Čas dovolených, sváteční sportování, túry pěší, na kolech či bruslích....Určitě to zná mnohý z nás.
Ne vždy jsme trénovaní tak, jak si myslíme. Když své síly přeceníme, druhý den nám o tom dá naše pohybové ústrojí náležitě vědět ;-)
 
K namožení svalů dochází při nadměrné fyzické zátěži, nejčastěji, když přeceníme své síly při sportu. Po náročné fyzické námaze dochází ve svalech k chemickým změnám, často pociťujeme tzv. únavovou bolest. U „svátečních cvičenců“ tato bolest může přecházet až ve svalovou horečku a někdy i křeče (na těch se podílí zejména nedostatek hořčíku a vápníku).
 
Pokud jste opravdu neznali míru, vyzkoušejte naše masážní gely:
 

Masážní gel Polar Ice 2%

Obsah: 225 g
Chladivý gel Polar Ice obsahuje 2 % přírodního mentolu, kafr, který svaly prokrvuje a stahuje, a účinnou látku, která zmírňuje akutní bolestivost svalů a svalovou únavu po zvýšené fyzické námaze.
Vhodná masáž provedená na správném místě a v pravý čas se zpravidla nemine účinkem. Když máte oteklé nohy, namožené šlachy a svaly po sportovním výkonu, tak tato chladivá, uklidňující emulze velkým pomocníkem.
Výrobek nezanechává mastný film a nedráždí pokožku. Ideální přípravek pro rekreační sportovce, kterým přináší úlevu nárazově namoženým svalům.
Obsahuje kafr, který svaly prokrvuje a stahuje, 2% přírodního mentolu a účinnou látku, která zmírňuje akutní bolestivost svalů a svalovou únavu po zvýšené fyzické námaze.
 

Masážní gel Diamond Ice 2,5% (s Aloe Vera)

Obsah: 225 g
Masážní gely přinášejí úlevu a osvěžení, prokrvují pokožku, uvolňují a regenerují organismus. Zmírňují bolest svalů, podporují jejich rychlou regeneraci po fyzické námaze.
Chladivý gel Diamond Ice obsahuje 2,5 % mentolu, kafr a navíc výtažek z Aloe Vera, který má hojivé a zklidňující účinky.
Potřete postižené místo a masírujte, dokud pokožka gel nevstřebá.
Masáž umocňuje účinky gelu. Opakujte 3x denně. Nepoužívejte na
poškozenou či poraněnou pokožku a do zábalů.
 
Nepostradatelné pro amatérské i špičkové sportovce.
 
 

Zaujaly vás tyto informace nebo produkty?

Povězte o tom také svým přátelům na FACEBOOKU

LÍBÍ SE MI TATO STRÁNKA

 

 

 
 
 


Kam dále pokračovat:

KOSMETIKA DROGERIE FINEDRINKY PARFÉMY DOPLŇKY STRAVY HYGIENA SPOLUPRÁCE
Chci se seznámit s dalšími VÝHODAMI FCC. Kontaktujte nás  pomocí formuláře na stránce KONTAKTY.

 

 Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |