DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Kosmetika GOJI

Antioxidační kosmetika GOJI - Anian


Volné radikály způsobují stárnutí buněk a jsou příčinou mnoha onemocnění. Přestože samy žádnou nemoc nevyvolávají, zhoršují stav a projevy jiných nemocí a navíc představují pro náš imunitní systém velkou zátěž. Jejich útok poznáme na vzhledu pokožky, přibývají nám vrásky, pokožka bledne a ztrácí barvu. Bráníme se jim zdravou stravou, antioxidační kosmetikou či užíváním doplňků stravy.

První teplé dny lákají k vystavení bílé pokožky ostrým slunečním paprskům. Při opalování na sluníčku, ale i v soláriích, dochází v ozářených buňkách pokožky k poruše, kdy se pokazí jejich ochranný aparát a najednou začnou vznikat buňky jiné....V tomto boji nám můžou pomoci antioxidanty.

Antioxidanty jsou neúnavnými bojovníky, kteří dokáží eliminovat negativní působení volných radikálů. Čím jsme starší, tím více se v našem těle poškozené buňky hromadí. S přibývajícími lety bychom tedy měli intenzivněji s volnými radikály bojovat, ovšem na to už často naše vlastní síly paradoxně nestačí. Proto je dobré vědět, že jsou to právě antioxidanty, které mohou zastavit, přerušit nebo opravit poškození buněk, které mají na svědomí volné radikály…

Goji - kustovnice čínská se používá v celé Číně staletí jako omlazující ovoce. Vzhledem se nápadně podobá šípku, sušená pak vypadá jako větší červené borůvky.Chuť plodů je však sladší než šípek a bez kyselého dozvuku. Je znám svou mnohostrannou prospěšností na lidský organizmus, a to jak v mladém, tak i pokročilém věku, přičemž nejsou známy žádné negativní vedlejší účinky.
Goji rostou v úrodné půdě himalájských podhůří na středně velikých keřích. V těchto oblastech, kde jsou Goji běžnou součástí jídelníčku, najdeme obyvatelstvo s nejdelším průměrným věkem na Zemi. Tradiční čínská medicína od nepaměti považuje Goji za léčivou potravinu podporující dlouhověkost, vitalitu a sexuální potenci.
Kustovnice čínská obsahuje celou řadu zdraví prospěšných látek, například velké množství betakarotenu, vitamín C, B1 a B2, aktivní polysacharidy, důležité aminokyseliny včetně esenciálních aminokyselin a mnoho důležitých stopových prvků (např. zinek, selen, železo, vápník atd.)

 

Granátové jablko v kosmetice...
Základem je olej ze semene těchto jablek. Granátové jablko bylo jako elixír zdraví a krásy známé již v dávných kulturách. Pro výrobu kosmetiky je zejména důležité, že neutralizuje škodlivý efekt volných radikálů, takže napomáhá zpomalit proces stárnutí a v podstatě funguje jako přírodní antioxidant. Známé a vědecky dokázané jsou například tyto pozitivní účinky granátového jablka na lidské zdraví: snižuje krevní tlak, zabraňuje vzniku cévních usazenin, posiluje obranyschopnost při infekčních onemocněních, má proti nádorové působení, zmirňuje potíže v období menopauzy.

Produkty z granátového jablka intenzivně regenerují pokožku, chrání ji před vnějšími vlivy a napomáhají předcházet stárnutí pokožky. Kosmetika s obsahem výtažků z granátového jablka je určená především ženám od 40 let, ale podle potřeby ji lze používat i v mladším věku, například k regeneraci pokožky po zimě, nebo na ruce vystavené působení čisticích prostředků apod.
Granátové jablko je velmi bohaté na vitamíny A, B1, B2, B3, B9, C y E, flavonoidy a taniny (s mimořádným antioxidačním a protizánětlivým účinkem).

Španělské Laboratoře Forenqui - jako první z kosmetických výrobců - vyvinuly novou antioxidační řadu kosmetických produktů, které používají mimořádně příznivých účinků plodů Goji a granátového jablka.

Kosmetika z GOJI je na našem trhu ojedinělá. Neutralizuje škodlivý efekt volných radikálů, takže napomáhá zpomalit proces stárnutí a v podstatě funguje jako přírodní antioxidant.

Stárnou přece nechce nikdo a používání antioxidační kosmetiky působí jako živá voda na jednotlivé buňky a poskytuje jim sílu čerpanou z obsažených složek.

  •     Zachytává volné radikály
  •     vytváří účinný ochranný štít zmírňující poškození buněk
  •     posiluje obranyschopnost pleti, předchází známkám stárnutí
  •     regeneruje, zlepšuje vzhled a pevnost pokožky

Všechny produkty "Čínská goji kustovnice" najdete v našem e-shopu .

Podnikáte v obchodní činnosti, vlastníte wellness studio, úklidovou firmu, malou provozovnu nebo kosmetický či kadeřnický salon? Nabízíme také možnost obchodní spolupráce 

 

Zaujaly vás tyto informace nebo produkty?

Povězte o tom také svým přátelům na FACEBOOKU

LÍBÍ SE MI TATO STRÁNKA

 

 

 Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |