DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Výživa pro krásnou pleť

Výživa pro krásnou pleť

Asi málokdy si uvědomíme, že kůže je největším a zároveň naprosto nezbytným orgánem našeho těla, který vytváří vnější prostředí organismu a tvoří ochrannou bariéru mezi vnějškem a vnitřkem těla.
Obsahuje 65 - 75 % vody, zbytek tvoří 25 - 35 %.

V kůži máme zhruba 30 % kolagenu, dále pak elastin, keratin, mukopolysacharidy typu kys. hyaluronové, dále pak bílkoviny a minerální látky. K hlavním funkcím kůže patří např. mechanická ochrana tkání, termoregulační funkce, biochemické funkce, které vyplývají z bohatého zastoupení kolagenu a mukopolysacharidů.
Celkové zdraví člověka můžeme vždy posuzovat podle stavu a vzhledu jeho kůže. Zdravá, krásná pleť odráží zdravé tělo. Čas se nikomu sice nezastaví a snižování elasticity pleti či tvorba vrásek je přirozeným procesem, kterým prochází každý, ale pokud nechceme vypadat díky unavené pokožce starší, je potřeba své pleti věnovat péči a to nejen zvenku, ale také zevnitř.
 

Péče o pleť tedy neznamená jen kvalitní krémy, ale i stravu s obsahem všech živin a vitaminů a stopových prvků, které jsou důležité pro zdravou kůži.
Vzhled naší pleti je totiž také jakýmsi odrazem toho, co se děje uvnitř našeho těla.
Negativní vlivy - špatné podnebí, kouření, prach, nečistoty, exhaláty, volné radikály či stres - to vše jsou vlivy, které se mohou odrážet ve vzhledu naší pokožky. V nabídce Finclubu najdete spoustu kvalitních a především PŘÍRODNÍCH produktů, které vám mohou být výraznými pomocníky v péči a výživě vaší pleti.

HYDRATACE PLETI

Dodržování pitného režimu není žádná novinka pod sluncem.
Dlouhodobý nedostatečný příjem tekutin způsobuje předčasné stárnutí v podobě vrásek, které se jen těžko odstraňují přirozeným způsobem. Minimálně dva litry čisté vody denně udrží pokožku v dobré kondici.

FINEDRINK- nízkokalorický hypotonický nápoj FINEDRINK- Tento nízkokalorický hypotonický nápoj obsahuje vitaminy a minerály, které příznivě působí na fyzický i psychický výkon člověka. Je obohacen o inulin, který podporuje růst zdravé střevní mikroflóry.

HYDRATACE zevnitř 

fin Femidatabs, pro krásnou pleť fin Femidatabs - Přípravek je vyroben podle japonského patentu - jedná se o speciální výtažek z rybí bílkoviny, který vyživuje pokožku od základů, zadržuje vlhkost v mezibuněčných prostorech a působí zevnitř na spodní vrstvy kůže, kam se kosmetické přípravky nedostanou. Účinně pomáhá vyhladit a vypnout pleť, má výrazný omlazující efekt a doporučuje se všem ženám i mužům starším 25 let. Efekt Femidanu je dlouhodobý a výrazné zlepšení je patrné již po 2 měsících pravidelného užívání.  Svým unikátním složením nemá na trhu obdobu.
Vivania krém - krém s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10. Vivania krém - krém s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10. Vivania je vysoce účinný krém obsahující vzácnou kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10, vitamín E, jojobový olej a další složky, které podporují tvorbu kolagenu a elastinu. Kyselina hyaluronová nazývaná molekula mládí je přirozenou součástí pokožky. Pokožku hydratuje.

VÝŽIVA A OCHRANA pleti před škodlivými vlivy

ANTIOXIDANTY

Antioxidanty - Ochrana pleti před škodlivými vlivy
Na naši pleť útočí především volné kyslíkové radikály, nečisté ovzduší a sluneční záření. Toto jsou hlavní faktory, které narušují kolagenní vlákna, poškozují pleť a podporují vznik vrásek.
Proti působení volných kyslíkových radikálů lze využít antioxidanty.
V dnešní době je jich již objeveno velké množství - mezi nejúčinnější patří vitamín C, vitamín E, betakaroten, selen, pycnogenol. Velmi dobrým zdrojem živin pro pleť jsou sladkovodní řasy spirulina či chlorella.

Antioxidační kosmetika z goji, kustvnice čínské, granátového jablka Živou vodou pro vaše pleť bude Antioxidační kosmetika. Působením obsažených vitamínů a polysacharidů dostává pleť potřebnou výživu a hydrataci, zůstává jemná, pevná a chráněná proti oxidantům.

VITAMÍN C 

asi  nejznámější vitamín. nejen při nachlazení a prevenci zdraví, ale i v oblasti krásné zdravé pleti je velice důležitý. Vitamín C je známý svými antioxidačními účinky. Vitamín C pečuje o cévní systém v kůži, a tím o lepší prokrvení a zvýšený přívod živin. Jako antioxidant chrání před působením volných kyslíkových radikálů, které kůži poškozují. Tímto mechanizmem pomáhá chránit před vznikem vrásek a udržovat pleť napjatou a elastickou. Navíc vám pomůže i v době nachlazení či podpoře vaší imunity. Vitamín C potřebujeme pro tvorbu kolagenu, funguje jako likvidátor volných radikálů. Zvyšuje vlhkost pleti a zlepšuje kontury tváře.

fin Sweetacertabs -100% přírodní vitamin C fin Sweetacertabs -100% přírodní vitamin C
Chlorella pyrenoidosa má ze všech druhů chlorell nejvíce chlorofylu, obsahuje přes 20 vitamínů a důležitých minerálů. fin Chloretabs - obsahuje celé spektrum živin v přírodní formě, takže je zaručena dobrá vstřebatelnost a využitelnost organismem
fin Spirdietabs - sladkovodní mikrořasa Spirulina fin Spirdietabs - sladkovodní mikrořasa Spirulina

 

fin Xyliacertabs - přírodní vitamín C z aceroly fin Xyliacertabs - přírodní vitamín C z aceroly

ZINEK

ZINEK patří  k důležitým antioxidantům chránícím buňky před působením volných radikálů.
Je důležitý pro udržení normální koncentrace vitamínu A v krvi a podílí se na čtení uložené genetické informace.
Ovlivňuje tak růst a dělení buněk. Známá je zmiňovaná funkce zinku jako "strážce krásné pleti".
Pomáhá při akné a častých zánětech pokožky, podporuje hojení. Je pro kůži velmi důležitý. Pomáhá hojit jizvy, akné a snižovat nadměrnou tvorbu mazu.

fin Zinkotabs - zinek pro zdravou pokožku, silné kosti, pro dobře fungující imunitní systém fin Zinkotabs - zinek pro zdravou pokožku, silné kosti, pro dobře fungující imunitní systém
fin SELENITABS - organický selen, obohacen o zinek, mangan a vitamin C. fin SELENITABS - organický selen, obohacen o zinek, mangan a vitamin C. Selen funguje v organizmu jako antioxidant, který likviduje volné radikály, a tím snižuje riziko vzniku rakovinného bujení.

KOENZYM Q10

Koenzym Q10 je dalším významným antioxidantem prospívajícím naší pleti. Doplňovat koenzym Q10 se doporučuje již od věku 25 let. Je to věková hranice, od které se hladina ubichinonu v organismu začíná snižovat.  
V roce 1978 získal skotský profesor P.D. Mitchell Nobelovu cenu za objasnění jeho role v lidském těle.
Pro kosmetiku je koenzym Q10 skutečným požehnáním. Nedostatek koenzymu Q10 se nejčastěji výrazně projevuje ve vyšším věku, kdy koenzymu přirozeně ubývá.
A tak ho potřebujeme doplnit nejenom perorálně -  pro zlepšení stavu celého organismu je minimální denní dávka 30mg, ale i pro zlepšení stavu pleti pomocí kosmetických přípravků.
Nejlépe v mikročásticích, kdy dobře proniká do organismu. Koenzym Q10  představuje skvělý zdroj tohoto antioxidantu.
Díky pravidelnému přísunu koenzymu Q10 bude vaše pleť působit mladě a svěže.

Vivania krém - krém s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10. Vivania krém - krém s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10. Vivania je vysoce účinný krém obsahující vzácnou kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10, vitamín E, jojobový olej a další složky, které podporují tvorbu kolagenu a elastinu. Kyselina hyaluronová nazývaná molekula mládí je přirozenou součástí pokožky. Pokožku hydratuje.
Ubigold Q10 krém -„anti aging“ krém, obsahuje koenzym Q10 Ubigold Q10 krém - „anti aging“ krém, obsahuje koenzym Q10. Ubigold Q10 krém obsahuje koenzym Q10, který má antioxidační účinky, navrací pokožce pružnost, svěžest a vitalitu.
fin Ubigoltabs - koenzym Q10 - obsahuje 30 mg čistého koenzymu Q10; 10 mg vitaminu E fin Ubigoltabs - koenzym Q10 - obsahuje 30 mg čistého koenzymu Q10; 10 mg vitaminu E
Ubiquinol Megacaps - nejlépe vstřebatelný koenzym Q10 - revoluční produkt na poli koenzymů Q10. Ubiquinol Megacaps - nejlépe vstřebatelný koenzym Q10 - revoluční produkt na poli koenzymů Q10. Ubiquinol je aktivní formou koenzymu Q10, to znamená, že na jeho aktivaci již nejsou potřebné další enzymy. V této podobě je připraven prakticky okamžitě vstoupit do metabolických procesů na výrobu energie a fungovat jako antioxidační štít. Jedna kapsle obsahuje: 50 mg ubiquinolu, což představuje 100 mg ubichinonu

 

PYCNOGENOL

Dalším důležitým antioxidantem je látka pycnogenol. Přípravek je vyroben z kůry pobřežní borovice, která roste v borovicových lesích jižní Francie. Obsahuje Pycnogenol® – látku s antioxidačním působením, která ochraňuje buňky před volnými radikály, má pozitivní vliv na elasticitu pokožky a vitalitu organismu, je užitečná v péči o cévy i zrak.

Seženete ho v doplňku stravy ale jedině u nás i v kosmetických přípravcích!
Chrání pleť před působením volných radikálů, podporuje zachování pružné, zdravé a svěží pleti, omezuje tvorbu vrásek.
Je vhodný jak pro pravidelnou péči, tak pro intenzivní omlazovací kúru.

Pycnogenol gel - podporuje zachování pružné, zdravé a svěží pleti, omezuje tvorbu vrásek. Pycnogenol gel - podporuje zachování pružné, zdravé a svěží pleti, omezuje tvorbu vrásek.
silný antioxidant Pycnogenol (výtažek z kůry pobřežní borovice) Pycnogenol - váže na sebe bílkoviny kolagen a elastin v pokožce, aby byla chráněna tkáň a uzavřely se propustné kapiláry
Pycnogenol® – látku s antioxidačním působením, která ochraňuje buňky před volnými radikály Pycnogenol Strong - Dvojnásobné množství hlavní účinné látky

 

PUPALKOVÝ OLEJ

V péči o pleť se osvědčil také pupalkový olej.

Pupalkový olej je v posledních letech považován za velmi účinný potravní doplněk, jenž může kladně působit při řadě onemocnění jako je např. atopický ekzém, lupénka, předcházet vzniku akné.
Dobrého účinku bylo dosaženo i při léčbě tzv. premenstruačního syndromu,
Aktivní složka oleje je kyselina gama linolenová, která je podkladem pro tvorbu prostaglandinů, látek podobných hormonům udržujících dobrý tělesný stav.
S vitaminem E, který zvláčňuje pokožku. Je zdrojem nenasycených mastných kyselin, které organismus potřebuje.
Zmírňuje kožní problémy (vyrážky, ekzémy, akné, lupénka), tlumí projevy akné, atopického ekzému a kožních alergií.

Femiglandin GLA+E krém Femiglandin GLA+E krém (přípravek s obsahem vysoce kvalitní pupalky) - doporučuje se k získání zdravé, pěkné a pružné pleti, a to u aknózních stavů, při léčbě ekzematických stavů, ale také pro regeneraci suché, citlivé, stárnoucí i jinak poškozené pokožky. Velmi vhodný je také v letním období po nadměrném slunění nebo po návštěvách solárií. Účinek Femiglandinu GLA+E spočívá v tom, že reguluje buněčný metabolismus, produkci tukových žláz, pružnost a regeneraci pokožky. To způsobuje, že přípravek zabraňuje tvorbě zánětů, utišuje svědivé podráždění pokožky, zlepšuje atopický ekzém a lupénku. Ale vzhledem k tomu, že proniká do kožních buněk pomalu, je žádoucí jej užívat delší dobu, např. po zlepšení ekzému je vhodná ještě l měsíc udržovací dávka l kapsle na noc jako výživný krém.
fin Glandincaps - pupalkový olej fin Glandincaps - přípravek obsahuje za studena lisovaný pupalkový olej, který je zdrojem kyseliny gamalinolenové. Její nedostatek způsobuje, že naše kůže ztrácí elasticitu a rychleji stárne.

KYSELINA HYALURONOVÁ

Kyselina hyaluronová je díky svým omlazujícím účinkům velmi známou látkou především v kosmetice a ve farmacii.
Nachází se v každé buňce kožní tkáně a plní významnou roli v metabolismu buněk -hlavně pokud mluvíme o jejich hydratačních schopnostech.
Kromě výjimečného působení na vrásky příznivě ovlivňuje hojení kůže, redukuje jizvy, hydratuje pokožku, rozjasňuje oči.
Ocení ji především unavená, zralá a povadlá pleť s vráskami.
Krémy a emulze s jejím obsahem eliminují viditelnost vrásek a výborně hydratují pokožku.
Posiluje pevnost a pružnost pokožky a podporuje tvorbu kolagenových a elastických vláken. Výsledek nabízí svěží vzhled a jemnou pokožku.

Vivania krém, koenzym Q10, vitamín E, jojobový olej Vivania krém - krém s kyselinou hyaluronovou a koenzymem Q10. Vivania je vysoce účinný krém obsahující vzácnou kyselinu hyaluronovou, koenzym Q10, vitamín E, jojobový olej a další složky, které podporují tvorbu kolagenu a elastinu. Kyselina hyaluronová nazývaná molekula mládí je přirozenou součástí pokožky. Pokožku hydratuje.

CHLORELLA A SPIRULINA

Pokud není žádný výrazný problém a člověk si chce kůži uchovat mladistvou, tak je vhodná sladkodní řasy chlorella či spirulina, které obsahují celé spektrum živin v přírodní formě, takže je zaručena dobrá vstřebatelnost a využitelnost organismem.
Navíc řasy organismus (střeva) i pročišťují.

ALOE VERA

Podobně působí i šťáva z celých listů aloe vera, která obsahuje přes 200 živin a čistí jak střeva, tak posiluje játra - hlavní detoxikační orgán organismu.
 

Aloe relief gel spray chladivý gel tišící bolest, obsahuje 100% Aloe Vera100% ALOE GEL

100% ALOE GEL - Ochránce a léčitel naší kůže ... aneb jak být se sluníčkem kamarád...

Blahodárné účinky aloe vera na naši kůži jsou všeobecně známé. Ve vyšších koncentracích (60, 80 a 90 procent) může extrakt z celolistové Aloe vera zničit mnoho škodlivých bakterií. Už při prvním použití máme pocit, jako by se naší vyschlé unavené kůži vrátil život, je hebká a příjemná na dotyk.
Aloe gel podněcuje obnovu buněčných stěn a dává kůži jemný, hedvábný vzhled.

Aloe Vera Organic deluxe

Aloe Vera Organic deluxe


Aloe je legendární rostlina se spoustou blahodárných účinků. Obsahuje více než 200 aktivních složek, má celkově posilňující vliv na organismus a poskytuje našemu tělu množství výživných látek. Finclub nabízí Aloe Vera džusy, původem z Austrálie, k jejichž výrobě byla použita odrůda Aloe Barbadensis.

V nabídce jsou i další kosmetické produkty s obsahem ALOE VERAStránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |