DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Jak na stres bez chemie

Jak na stres bez chemie

Jste ve stresu? Trápí vás neklidný spánek?

Jste ve stresu? Trápí vás neklidný spánek?

Kolikrát jste se dostali do situace, kdy si Vám někdo postěžoval, v jakém chvatu žije, jak ho všechno štve, nic nestíhá, je nesoustředěný, všechno na něj padá, nemůže usnout, ze všeho ho bolí žaludek nebo hlava... nebo poznáváte i sebe?


Stresové situace mohou poškodit různé orgány, dokonce celou naši imunitu.

Mezi imunitním a nervovým systémem existuje totiž úzké propojení, takže špatné psychické zážitky logicky vyvolávají sníženou odolnost našeho organismu a s ní častější nachlazení, nejrůznější alergie, záněty apod. Významnou součástí imunitního systému je střevo, které je orgánem s největší plochou v těle. Jelikož břicho a mozek spolu komunikují a ustavičně si mezi sebou vyměňují informace, pak se nemůžeme divit, že následkem psychické zátěže máme průjem nebo zácpu, dokonce zvracení, pálení žáhy, pociťujeme bolesti v žaludku, zvýšenou chuť k jídlu nebo naopak nechutenství.
A co srdce?

Pokud se stres odrazí na srdečním a cévním systému, může při emocích docházet k zužování cév, zvyšuje se krevní tlak a srdce se rozbuší. Neznamená to hned závažnou srdeční nemoc, ale funkční potíže jako píchání u srdce, dušnost či úzkost vás mohou v momentech napětí a nervozity opravdu potrápit.
A co samotné potíže psychické? Nejsou ničím neznámým - projevují se nespavostí, bolestmi hlavy, ustavičným přemýšlením o starostech, sexuálními poruchami, depresivními náladami.
Stres souvisí s mnoha dalšími systémy: u dýchacího systému může podpořit vznik astmatických potíží, u svalového systému dochází k bolestem zádového nebo šíjového svalstva, mezi nebezpečné kožní projevy patří atopický ekzém a lupénka.

Představujeme vá dva zajímavé bylinkové a přírodní preparáty z hlediska jejich praktického využití a velmi dobrých zkušeností.

Jsou skutečným ”darem” pro ty, kteří trpí nevyrovnanou náladou, které sužuje úzkost, bolest, únava, ztráta energie a sebedůvěry, nebo ”jen” prostá nespavost a nedostatek klidného spánku. Téměř každý takovou epizodu prožil, nebo prožije, děti nevyjímaje, protože ji vyvolávají všudypřítomné zevní stresory. Numericky vyjádřeno: jen asi 5 % populace tutu ”šanci” nemá. Uvedené preparáty mají dobrý účinek na emoční poruchy.

fin avis - extrakt z ovesných klíčků

fin Avis

-  obsahuje extrakt z ovesných klíčků, má zklidňující účinek a je vhodný pro všechny, jejichž spánek je negativně ovlivněn v důsledku stresu, úzkosti či deprese. Jeho velkou výhodou je, že je nenávykový a je možné užívat ho dlouhodobě.
Avis - je určen pro každodenní život a mírnou psychickou zátěž
Tento extrakt z ovesných klíčků je nenávykovým a bezpečným prostředkem, vhodným při psychickém vyčerpání, úzkosti a nervozitě. Uvolňuje v napjatých situacích a určitou měrou zbavuje trémy, proto pomáhá dětem, které mají strach ze školy, jsou nesoustředěné a večer nemohou usnout. Je podpůrným prostředkem také při nočním pomočování dětí, zmírňuje nadměrnou citlivost a je vhodný při vyčerpanosti.
Dávkování: 3 - 5x denně 5 - 15 kapek

.

fin relaxinis - pro podporu spánku a zklidnění mysli

fin Relaxinis

- pro podporu spánku a zklidnění mysli- obsahuje směs několika bylinek, které se velmi dobře uplatňují proti depresím a při lehkých poruchách nespavosti.
Pomáhá usnout klidně a hluboce, což je to, co si většina lidí, které trápí nepříjemné myšlenky a z nich plynoucí nespavost, vroucně přeje.

O Relaxinu někteří jeho uživatelé říkají, že je „silnější a účinnější“ než Avenamax. Posiluje a zklidňuje nervový systém, u nespavosti navozuje hlubší a klidnější spánek a uplatňuje se i tam, kde se vystresovaná osoba cítí ochable a slabě. Tento přírodní prostředek z mučenky, třezalky, chmele a vřesového květu je vhodnou prevencí nejrůznějších depresí, které pro člověka představují velké ohrožení.
Dávkování: 3x denně 10 kapek


Dopřejte sobě i ostatním každý den bez stresu!”
Vždy je tedy možné najít nějaké řešení. Jen je někdy lepší nebát se spojit více cest dohromady, aby se výsledek dostavil rychleji. Taková volba se pak mnohonásobně vyplatí.
 

čerpáno z Časopis FINCLUB 7/2002

 

Zaujaly vás tyto informace nebo produkty?

Povězte o tom také svým přátelům na FACEBOOKU

LÍBÍ SE MI TATO STRÁNKA


 


 

Kam dále pokračovat:

Chci informace o dalších produktech:
 
 
Mám zájem o výhody a spolupráci:
 
 
Chci si nakoupit výrobky:
 
 
Chci se seznámit s dalšími VÝHODAMI FCC. Kontaktujte nás  pomocí formuláře na stránce KONTAKTY.


Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |