DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Pro vaše klouby

Bolavé klouby - Artigel bi-sol - fin Flexigel, želatinová kloubní výživa, ochrana kloubů

ARTRÓZA - OSTEOARTRÓZA - OSTEOPORÓZA- pro vaše bolavé klouby Arigel biosol ARTRÓZA - OSTEOARTRÓZA - OSTEOPORÓZA

 
V České republice trpí revmatoidní artritidou si 100 tisíc osob.
 
Artróza není jen nemoc stáří...
Tato nemoc se vyvíjí postupně a postihuje jeden i více kloubů, především ty staticky nejzatíženější, tedy kyčel, koleno či páteř. Artróza postihuje chrupavku, kloubní pouzdro, kost i okolní tkáně. Toto onemocnění způsobuje bolesti, potíže při pohybu a následné omezení až úplné vymizení hybnosti kloubu.
Na vzniku artrózy se podílejí dědičné vlohy, zánětlivá onemocnění, prodělané úrazy a zlomeniny, špatné postavení kloubů a také průběžné opotřebování kloubů s postupujícím věkem. Tyto věci člověk příliš ovlivnit nemůže.
 
Je ovšem pravda, že artrózu v pokročilém stádiu už jen tak něco nezastaví.
O preventivní ochranu kloubů je proto třeba začít dbát už v mládí, už od třicátého roku věku.
 
Problémy s klouby ovšem nepostihují jen dospělé osoby. Podle odborníků přibývá dětí s potížemi při růstu. Ty se projevují bolestí končetin v kloubech, kostech nebo vazech. Dítě pak má problémy s pohybem, pokulhává, v noci neklidně spí. Bolest se projevuje nejen při pohybu, ale i v klidu. Ve většině případů je příčinou potíží nedostatek kolagenu v těle. Proto i pro děti, jež mají v běžné stravě kolagenu málo, lze zakoupit speciální potravinové doplňky, které tuto látku obsahují.
 

Proč je kolagen důležitý již od mládí?

Chrupavka v kloubu je až ze 40 % tvořena kolagenem. Této látky potřebujeme velké množství, protože až polovina bílkovin v těle je tvořena právě kolagenem. Organismus hospodaří s kolagenem podle důležitosti tak, aby nedošlo k ohrožení základních funkcí. Proto bychom neměli podceňovat příjem kolagenu a brát vážně i mnohdy nenápadné signály, které nám naznačují, že se v našem těle něco děje - např. zhoršení stavu pokožky, vypadávání vlasů, lámavost nehtů, loupání v kloubech nebo bolesti zad. Podle odborníků již ve 25 letech dochází k prvnímu opotřebování kloubů.
A už od tohoto věku je někdy potřebné pravidelně dodávat tělu kolagen, který je velmi důležitý pro správnou funkci a stavbu kloubních chrupavek, pouzder, vaziv a kůže.
Kolagen je ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání. Tvoří 25 - 30 % všech proteinů v těle savců, ve formě kolagenních vláken je složkou mezibuněčné hmoty. V současnosti je známo nejméně 27 rozdílných typů kolagenů. Kolagenové choroby, tj. choroby charakteristické patologickými či degradačními formami
kolagenu, postihují např. srdce, cévy, svaly a kůži. Samotný kolagen hraje důležitou roli i při stárnutí organismu.
Kolagenní vlákna jsou měkká, ohebná, nepružná a vysoce pevná v tahu. Existuje celá řada typů, nejdůležitější je kolagen typu I, II, III, IV a V. Nejrozšířenější je typ I - představuje 90 % kolagenu v organismu, je přítomen v pokožce,
šlachách, kostech a zubech. Typ II se vyskytuje v chrupavkách, typ V je charakteristický pro stěnu krevních cév.
Z uvedeného seznamu je zřejmé, že problematika kolagenu se netýká jen kloubů - chrupavek, ale celého systému pojivových tkání. Tedy kvalita kolagenu určuje správný růst, pevnost, pružnost i stav zavápnění kostí, kvalitu, pevnost, pružnost a stárnutí pokožky, hlavně tvorbu vrásek. Určuje i kvalitu vazů, sklon k nestabilitě kloubů, např. dispozici k rozvoji plochých nohou, kvalita kolagenu v cévních stěnách určuje sklon k tvorbě křečových žil...               / zdroj časopis Finclub/
 

ARTIGEL BI-SOL - SPECIFIKACE:

Artigel- hydrolizovaný kolagen- preventivní ochrana kloubů, vazů, šlach Artigel je speciální potravní doplněk pro podpůrné léčení degenerativních onemocnění pohybového aparátu. Nejdůležitější v jeho složení je ta skutečnost, že obsahuje želatinu naštěpenou na velice krátké řetězce, čímž se významně podařilo zvýšit jeho využití organismem.Koloidní roztok želatiny je téměř stoprocentně vstřebatelný, zatímco obdobné produkty s obsahem suché formy želatiny mají využitelnost pouze 40%.
 
ÚČINNÉ SLOŽKY:
  • Hydrolyzát aminokyselin,
  • vitamín B1, B2, B5, B6,
  • hořčík
Jedná se o koloidní roztok vysoce čištěného bílkovinného hydrolyzátu s vysokým obsahem aminokyselin. Roztok je doplněný hořčíkem a adekvátním množstvím vitamínů skupiny B. Dále obsahuje tripeptid glycin – hystidin – lysin, který stimuluje syntézu kolagenu. Předštěpené bílkovinné stavební látky jsou ve formě biosolu lépe a snadněji využitelné. Spolu s vitamíny a hořčíkem plně nahrazují úbytek kolagenu vlivem stárnutí, genetických předpokladů, těžké fyzické námahy, nadváhy, úrazu, atd.
 
POSLEDNÍ KLINICKÁ STUDIE Z ROKU 2006:
Klinická studie porovnávala účinnost a snášenlivost hydrolyzovaného kolagenu (EHK – Artigel) versus přípravek Glukosamin Sulfát (GS) při léčbě artrózy, která dopadla ve prospěch Artigelu ve všech směrech.
 
Po 3 měsících léčby vykázalo 68% pacientů léčených Artigelem jasné zlepšení, co se týká bolesti, ve srovnání s 37% pacientů léčených GS.
Artigel (EHK) vykázal statisticky významně větší zlepšení analgetické aktivity než GS.
V důležitých aspektech, jako je celkové zdraví, vitalita, sociální funkce, emocionální funkce a mentální zdraví, studie prokázala, že léčba EHK vyvolává vždy větší zlepšení v různých sledovaných parametrech oproti GS.
Skupina pacientů léčená Artigelem vykázala významně vyšší pokles oteklých kloubů oproti skupině pacientů léčených GS.
Celkový závěr studie: EHK (Artigel) prokázal, že je účinný ve zlepšení klinického stavu pacientů trpících artrózou, s významným zlepšením ve škále bolesti, funkčním stavu kloubů a lepší kvalitě života. EHK (Artigel) vykázal klinicky lepší účinnost než Glukosamin Sulfát (GS).
 
Produkt je určen:
pro všechny věkové kategorie, včetně dospívajících dětí, pokud jsou pod zvýšenou sportovní zátěží, či trpí nadváhou, pokud se jedná o poúrazové stavy pohybového systému či degenerativní a zánětlivá onemocnění pojivové tkáně. Stejná kritéria se týkají i těhotných a kojících žen.
 
DÁVKOVÁNÍ:
Jako prevence je dostačující ½ odměrky (10 ml) 1x denně, při akutních bolestech 1 celá odměrka (20 ml) denně. Lze užívat přímo koncentrát nebo koncentrát ředěný vodou, minerálkou, džusem apod. Přípravek je doporučeno užívat po dobu 2 měsíců a celou kúru opakovat alespoň 3x za rok. Lidi trpící silnou artrózou mohou užívat Artigel bez přerušení. Jedná se o přírodní preparát, který není návykový.
 
Pravidelné užívání ARTIGEL–Bi-solu je nejen dostupnou formou prevence, ale i velmi účinnou formou zmírňování následků onemocnění tak invalidizujícího jakým je artróza.
 
Při každodenním užívání Artigelu došlo u lidí trpících artrózou k objektivnímu zlepšení stavu již ve 4. týdnu v 36,8% a v 16. týdnu v 84,2%. U Artigelu je dokázána nejvyšší vstřebatelnost a využitelnost organismem ze všech želatinových prostředků. Tento výrobek lze doporučit všem věkovým kategoriím, zejména pak skupině dětí a mládeže v období akcelerace růstu, ženám po menopauze a starším lidem. Je vhodný i pro diabetiky.
 
 
 
MECHANISMUS ÚČINKU:
Je prokázáno, že náš organismus, pokud je zdráv, je schopen si z potravy kolagen tvořit přibližně do 30ti let života. Nesmí být však nadměrně zatěžován, fyzicky, nadváhou, úrazy a častými infekčními onemocněními, které mohou poškodit vnitřní prostředí kloubů nebo vazivový systém našeho organismu. Po 30. roku života začíná degenerativní proces postihující především kloubní chrupavky. Zhoršuje se výživa chrupavek, která je závislá na průniku živin do chrupavky z okolí, protože chrupavka nemá žádné cévy. Dodáním živin dokáže Artigel velmi významně tento proces zpomalit. Navíc již poškozené části vazivové tkáně pohybového systému částečně regeneruje a léčí. Tedy je zde i důležitý účinek preventivní. Tyto vlastnosti jsou nesmírně cenné, protože postižení pohybového aparátu (bolesti páteře, kloubů, svalů, úponů a vazivového aparátu) jsou jednou z nejčastějších příčin, které naši populaci trápí a jsou důvodem velkého počtu pracovních neschopností. Výsledky klinických studií ověřené elektronovou mikroskopií prokazují regenerační účinky v místech postižené vazivové tkáně. Navíc se zde uplatňuje i účinek analgetický, protože tím, že se hojí záněty pohybového systému, odeznívají i nepříjemné bolesti. Kromě zásadního účinku na pohybový aparát, projeví se příznivé účinky tohoto produktu i při jiných onemocněních pojivové tkáně. Sem patří postižení svalů, kloubních pouzder, šlach, úponů šlach a kostí. Pravidelné používání Artigelu příznivě působí na kvalitu vlasů, nehtů a zraku.
 

 

 

fin Flexigel

fin Flexigel je koloidní roztok s vynikající vstřebatelnost Kolagen pro pružné klouby
 
fin Flexigel je koloidní roztok s vynikající vstřebatelností, jehož hlavní sloužkou je hydrolyzovaný kolagen (kolagen je důležitý pro správnou funkci chrupavky – udržuje kosti, klouby i šlachy v kondici, má pozitivní vliv na dobrý stav vlasů, nehtů a kůže).
Přípravek je obohacen o B vitaminy a hořčík, je ochucneý koncentrátem z černého rybízu, je vhodný pro všechny věkové kategorie.
Příznivě působí na výživu chrupavky, kloubů a kostí, pomáhá nahradit úbytek kolagenu, má příznivý vliv na dobrý stav pohybového aparátu a pomáhá zlepšit kvalitu vlastů, nehtů a pleti.
 
Balení: 500 ml
Dávkování: 3x denně 15 ml (5 ml = 1 čajová lžička). U lidí s omezeným příjme bílkovin (např. při problémech s ledvinami) konzultujte podávání přípravku s lékařem.
Obsah 45 ml gelu obsahuje (což je % doporučené denní dávky): 10 g hydrolyzovaného kolagenu, 1,4 mg vitaminu B1 (100%), 1,6 mg vitaminu B2 (100%), 6 mg vitaminu B5 (100%), 2 mg vitaminu B6 (100%), 90 mg hořčíku (30%). Výrobek není určen dětem do 3 let.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kam dále pokračovat:

Chci informace o dalších produktech:
 
 
Mám zájem o výhody a spolupráci:
 
 
Chci si nakoupit výrobky:
 
 
Chci se seznámit s dalšími VÝHODAMI FCC. Kontaktujte nás  pomocí formuláře na stránce KONTAKTY.

 

Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |