DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Jak na hubnutí

Jak na hubnutí s doplňky stravy, snižování nadváhy

Chcete shodit nabraná kila? Nebo být alespoň o pár kilogramů lehčí?

Zázraky do několika dnů neslibujeme, také nemáme v úmyslu tvrdit, že co nezvládly diety, půsty a cvičení, zařídí naše produkty.
Finclub má ve své nabídce více přípravků, které podporují hubnutí.

Jako pomocníky v období redukce váhy mohou posloužit některé doplňky stravy.
Mezi doplňky stravy na podporu hubnutí jsou i výrobky, které obsahují vlákninu (nebo podobné látky). Podstatou účinku je, že v žaludku zvětšují objem (botnají) a tak způsobují pocit nasycení. Doplňky stravy jsou velmi užitečnými pomocníky po celou dobu hubnutí.

Nyní se seznamte s několika vhodnými kombinacemi. Snad si mezi nimi vyberete tu, která je nejlepší právě pro vás a která vám pomůže ve vašem boji s nadváhou. Nám nezbývá, než popřát hodně zdaru a pevné vůle!

Výživové doplňky, které mohou redukci váhy podpořit.

KDY a JAK užívat doplňky stravy pro podporu snižování tělesné váhy

KDY a JAK užívat doplňky stravy pro podporu snižování tělesné váhy

pro zvětšení kliněte na obrázek

 • Chrom – pomáhá stabilizovat hladinu krevního cukru a tlumit chuť na sladké a tím tedy může pomoci při redukci váhy.
 • CLA (conjugated linoleic acid) – jejím úkolem je uvolňování tukových zásob pro tvorbu energie, zabránění destrukce svalové tkáně
 • Extrakt ze zeleného čaje – tato látka podporuje v organismu tvorbu tepla a i za běžné činnosti se tedy při jejich dodání „spaluje“ více energie než normálně
 • Vláknina – napomáhá správné činnosti střev, ulevuje od zácpy i průjmu, podílí se tak na čištění střev a je výrazným pomocníkem v prevenci proti vzniku rakovině tlustého střeva
 • Sinetrol® - Sinetrol (Sinetrol®XPur)  - patentovaný citrusový extrakt., jehož účinnost byla prokázána klinickými studiemi

Řasa spirulina

Spirdietabs  - mírní nezdolný hlad a chuť jíst

Řasa spirulina je prastará, modrozelená řasa. Je komplexní potravinou, která v sušině obsahuje až 70% bílkovin, v nichž se nachází úplné spektrum esenciálních aminokyselin. Představuje taktéž zdroj fenylalaninu. Tato aminokyselina pomáhá snižovat chuť k jídlu, proto je vhodná pro osoby bojující s nadváhou (snížení chuti k jídlu můžeme očekávat zhruba po dvou měsících užívání, kdy dochází k úpravě metabolismu a organismus je posilněn důležitými živinami).

Ve spirulině můžeme nalézt také dokonalou vitamínovou a minerální směs. Např. obsah beta-karotenu je ve spirulině až 10x vyšší než v karotce, obsah železa je srovnatelný se 450 g špenátu. Dále obsahuje Ca, Mg, K, Si, Zn, I, Se, Cr, Li, Mn, vitamín B12, chlorofyl. Pomáhá detoxikovat organismus, snižuje cholesterol.

Tato řasa prospěje každému. Je vhodná pro lidi s permanentním stresem a pro ty, kteří jsou s jídelníčkem na štíru. Pomáhá vyrovnat překyselení organismu.

Spirulinu je nejlépe užívat půl hodiny před jídlem, zapít čistou vodou. Kvůli velkému obsahu bílkovin je lepší ji užívat ráno, před obědem a brzy odpoledne.

V tomto přípravku se nachází 99% čisté spiruliny. Přípravky některých firem, které se mnohdy ohánějí nízkou cenou, mají čistou spirulinu většinou jen ve 20% obsahu jedné tablety.

 • vhodné pro osoby mladší, s nadváhou, které alespoň trochu cvičí
Sladkovodní řasa Chlorella,Jarní očista těla, detoxikace – pomocník při celulitidě,hubnutí, řasa pro zdraví

Chloretabs - čistí organismus - skvělý začátek před započetím jakékoliv diety

Pomůže vám vyčistit organismus, pomáhá snížit chuť k jídlu, obsahuje řadu vitamínů, minerálů, aminokyselin

Chlorella je sladkovodní řasa. Vykazuje neuvěřitelné schopnosti na sebe navazovat látky, o kterých se tradovalo, že jsou z lidského těla neodstranitelné a trvale škodící (těžké kovy, radioaktivní izotopy, pesticidy, insekticidy). Tyto škodliviny se naváží na části buněčné stěny řasy chlorelly a jsou vyloučeny z těla ven obvykle již v neškodné formě.

Chlorella pyrenoidosa má ze všech druhů chlorell nejvíce chlorofylu, obsahuje přes 20 vitamínů a důležitých minerálů. Vitamínu B12 je zde dokonce více než v hovězích játrech, proto je velmi vhodná pro vegetariány.

Tableta preparátu je na rozdíl od jiných forem velice dobře rozpustná a není nutné ji před požitím rozkousávat či drtit. Dokáže nejen sytit, ale i organismus čistit, detoxikovat, regenerovat, tlumit překyselení, působit protiplísňově a posilovat obranný systém člověka.

Očistné kúry bychom měli vykonávat min. 2x ročně, nejlépe na jaře a na podzim, v délce dvou až tří měsíců. Denní dávku je možno vzít najednou, nejlépe nalačno a zapít alespoň 4 dcl čisté vody. Nebo dávku rozdělit do dvou, jednu ráno na lačno a druhou odpoledne na prázdný žaludek. Půl hodiny po požití bychom neměli nic požívat ústy. Těhotným a kojícím se obecně očistné kúry nedoporučují.

Nejčastější chybou při užívání tohoto preparátu je nedostatečný pitný režim. V úvodních dnech se může vyskytnout zvýšená plynatost, ale časem sama ustupuje.

 • vhodné lidem středního věku, s nadváhou, s mírnou pohybovou aktivitou
 • výborná detoxikace
fin Prevescaps - kvalitní zelený čaj,zdroj Preventalu®

fin Prevescaps - kvalitní zelený čaj

Kvalitní zelený čaj v kapslích
Přípravek obsahuje výtažek ze zeleného čaje, který je zdrojem Preventalu® - látky s antioxidačním působením. Zelený čaj má kladný vliv na zpomalení procesu stárnutí, pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost, příznivě ovlivňuje dobrý stav cév, je vhodný při pocitu únavy.

Cla caps, chrom, konjugovaná CLA kyselina, saflorový olej

CLA caps - omezuje ukládání tuků, pomáhá při jejich spalování

modeluje postavu, zmírňuje chuť na sladké. vhodné pro osoby, které cvičí a mají vytvořený silový program.

Preparáty s obsahem CLA (konjugované kyseliny linolenové) se používají při snižování nadbytečného množství tělesného tuku, čili při snižování nadváhy. Finský výrobce CLA vyrábí ze saflorového oleje, který obsahuje 80 % CLA a získává se ze světlice barvířské. Je doplněn o chrom pikolinát, který zasahuje do metabolismu sacharidů a zlepšuje účinnost inzulínu.

V potravě západního typu je nedostatek chromu (jen 60 % minimálně doporučovaného množství). Podání chrom pikolinátu osobám, které mají vysoký inzulín a zhoršenou glukózovou toleranci, se projeví zlepšenou účinností inzulínu a poklesem hladiny cholesterolu a triglyceridů.

CLA brání hromadění tuku v lidském těle tím, že redukuje nadbytek tukové tkáně. Zkvalitňuje i svalový tonus (spolu se cvičením je možno zvýšit svalovou hmotu).

V posledních letech bylo prokázáno, že rakovina kůže měla za 16 týdnů po aplikaci směsi CLA snížený výskyt o 20 % a její rozšíření bylo redukováno o 50 %. CLA má z tohoto hlediska jedinečné chemoprotektivní účinky – působí nejen na úvodní fázi vzniku nádoru, ale může modulovat karcinogenezi vstupem i do jeho dalších fází. V experimentech bylo zjištěno, že CLA ve stravě zpomaluje růst karcinomu prsu asi o 70 % a navíc brání šíření rakovinových buněk do plic, periferní krve a do kostí.

Kromisatabs, organicky vázaný chrom z kukuřičného škrobu, snižuje Chuť na sladké, Cukrovka, Nadváha

fin Kromisatabs - organicky vázaný chrom


Honí vás mlsná?
Přípravek obsahuje výborně vstřebatelný, organicky vázaný chrom z kukuřičného škrobu. Tento prvek je užitečný pro udržení stabilní hladiny krevního cukru, podílí se na snížení chuti na sladké. Nadměrně se vylučuje např. při fyzické práci, duševním vypětí, v těhotenství.

fin Slimcaps - spalovač tuků nové generace - patentovaný citrusový extrakt Sinetrol®XPur

fin Slimcaps - spalovač tuků nové generace - patentovaný citrusový extrakt Sinetrol®XPur

Sinetrol® má díky vysokému podílu polyfenolů značné antioxidační účinky. Obsahuje antokyanidiny (podílí se na likvidaci tuků), flavonoidy (pozitivně působí na kardiovaskulární systém), fenolické kyseliny (mají antikarcinogenní účinek) a kofein získaný z guarany (jeho působení je delší a příznivější, nepřekyseluje a nedráždí žaludek).
 
Studie prokázala pozitivní vliv užívání Sinetrol® na:
snížení tělesné váhy¨snížení viscerálního tuku/ vnitřní tuk/
 • snížení obvodu v pase a bocích
 • snížení glukózy v krvi
 • snížení tvorby zánětů
 • snížení oxidativního stresu lidského těla
 • zvýšení množství plazmatických volných mastných kyselin - doklad o likvidace tukových zásob v těle
 • možné snížení cholesterolu u žen
 • celkový pocit zdraví, elán a energii
 • užívání Sinetrolu navíc dle výsledků neovlivňuje hodnotu krevního tlaku a srdeční frekvenci

fin Detoxitabs - Aktivuje schopnost těla odstraňovat toxiny - patentovaný brokolicový extrakt BroccoRaphanin™

 

fin Detoxitabs - Aktivuje schopnost těla odstraňovat toxiny - patentovaný brokolicový extrakt BroccoRaphanin™

Přípravek Detoxitabs obsahuje patentovaný brokolicový extrakt BroccoRaphaninTM. Je bohatý na komponenty, které pomáhají odstranit z těla toxické látky, podporují jeho očistu a posilňují imunitu tím, že stimulují jeho přirozenou obranyschopnost.

Brokolicový výtažek je zdrojem sulforafanu, který působí jako antioxidant, podporuje proces hojení, četné studie potvrdily jeho velký význam při ochraně před chemickými karcinogeny i před bakterií Helicobacter pylori.
Denní dávka Detoxitabsu (300 mg - jedna tableta) odpovídá až 300 g syrové brokolice.
Je vhodný k pravidelnému používání nebo v periodách po 20 nebo 40 dní.


LÍBÍ SE MI TATO STRÁNKA

Zaujaly vás tyto informace nebo produkty?

Povězte o tom také svým přátelům na FACEBOOKU


Přípravky Kitofitabs, Chloretabs, Spirdietabs nekombinujte! Jedná se o vlákniny, u společného podávání je klesající tendence působení.

Všechny přípravky najdete v našem E-shopu


Kam dále pokračovat:

Chci informace o dalších produktech:
 
 
Mám zájem o výhody a spolupráci:
 
 
Chci si nakoupit výrobky:
 
 
Chci se seznámit s dalšími VÝHODAMI FCC. Kontaktujte nás  pomocí formuláře na stránce KONTAKTY.


Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |