DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 21.01.2021 16:18:01 

Přírodní doplňky stravy Finclub‚ bio kosmetika s Aloe‚ čističe Codi Energic

Novinky v nabídce Finclubu

Novinky v nabídce Finclubu...

Nové výrobky 2010

Dne 15. 5. 2010 byl sortiment Finclubu rozšířen o dva nové produkty. Představení novinek proběhlo v areálu Technické univerzity Vysoké školy báňské v Ostravě, kde se sjeli lékaři, poradci a členové Finclubu z České republiky i ze zahraniční, aby získali podrobné informace od předních odborníků.
 
 

fin Evocaps (doplněk stravy) - pro krásné, zdravé a husté vlasy

 
Přípravek obsahuje vzácné oleje a vybrané látky z řad vitamínů a minerálů. Tyto složky pozitivně ovlivňují stav nehtů, pokožky a zejména vlasů - intenzivně posilňují vlasové kořínky, podporují a urychlují růst vlasů, zvyšují jejich hustotu a lesk, omezují vypadávání, lámání, vysoušení a třepení. Díky vysokému podílu omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin je fin Evocaps vhodnou součástí péče o srdečně-cévní systém.
 
 
 • Obsahuje olej z lničky seté, olej ze semene řecké pískavice, sójový a lněný olej, které jsou zdrojem omega-3 a omega-6 nenasycených
mastných kyselin, mají vysokou hladinu antioxidantů, výjimečné zvláčňující vlastnosti. Lněný olej je doporučován i u problémů s vyprazdňováním, olej ze semene řecké pískavice působí jako povzbuzující tonikum.
 • Je obohacen o L-methionin - aminokyselina, která zlepšuje hustotu a kvalitu vlasů, vyživuje nehty a pleť. l Je zdrojem i těchto složek: vitamín B1 působí na pevnost vlasů, B2 zabraňuje jejich maštění, B3 posiluje pokožku hlavy, B5 a PABA zpomalují šedivění vlasů, B6 se podílí na produkci melaninu, který určuje barvu vlasů, B12 podporuje růst vlasů, biotin je ochraňuje před vypadáváním, vitamín D poskytuje živiny vlasovým kořínkům, vitamín E podporuje prokrvení vlasové pokožky, zinek ovlivňuje tvorbu vlasových folikulů, železo omezuje lámání vlasů.

fin Fortesatabs (doplněk stravy) - Díky endorfinům snadnější boj s únavou i bolestí.

 
Přípravek obsahuje standardizovaný TurmiPure™ kurkumin extrakt získaný z kurkumy dlouhé a aminokyselinu DL-fenylalanin.
 • TurmiPureTM - získává se z kurkumy dlouhé známé jako indický šafrán (jedna z hlavních složek kari koření). Kromě kulinářství byla ve východní medicíně používána při střevních, ledvinných či žlučníkových potížích, při bolestivých zánětech kloubů, u menstruačních problémů. Kurkuma je zdrojem kurkuminoidů - látek, které působí jako antioxidanty, vykazují určité protizánětlivé účinky, podporují funkci jater a slinivky, jsou nápomocné při hojení, příznivě ovlivňují imunitu.
 • DL-fenylalanin - aminokyselina ovlivňující mozkové přenašeče. Podporuje tvorbu endorfinů (hormonů štěstí - vyplavují se např. při stresu či svalové zátěži), které po uvolnění do mozku tlumí bolest a navozují dobrou náladu. Z těchto důvodů lze DL-fenylalanin použít jako přirozené analgetikum při zvládání bolestí zad, páteře, hlavy, kloubů i zubů. Doporučuje se u psychické únavy, podporuje odolnost vůči stresu, duševní a sexuální výkonnost. Je vhodným doplněním hubnutí - podporuje uvolňování hormonů, které tlumí chuť k jídlu.
 
 
 
 

Test na stanovení okultního krvácení

imunologický test – samodiagnostika
Vzhledem k tomu, že počet pacientů neustále roste a současně se snižuje věkový průměr osob s diagnostikovaným karcinomem tlustého střeva, je na každém z nás, aby zvážil, jaké jsou jeho predispozice, a posoudil, jak často se bude testovat i kdy s testováním začne.
Kdo by se měl otestovat?
 
 • Bezpříznakoví jedinci nad 50 let, alespoň 1x za 2 roky (ideálně každoročně).
 • Bezpříznakoví jedinci nad 40 let, kteří jsou příbuzní I. stupně (tj. rodiče, děti a sourozenci) pacienta, u kterého byl zjištěn kolorektální karcinom, v intervalu 1x ročně.
 • Pacienti, u kterých bylo zjištěno jiné rakovinové onemocnění (zejména ženy s nádory prsu nebo vaječníků), nezávisle na věku 1x ročně.
 • Osoby, které mají dlouhodobé problémy se stolicí, by se měly otestovat okamžitě.
 
balení obsahuje zkumavku na odběr stolice + testovací destičku
 
 

fin Mycelcaps (původně - Immunomax) - zdrojem patentovaného extraktu AHCC

 
Výjimečný přírodní přípravek na bázi hub Shiitake, Maitake a Red Reishi vznikl na základě tisíciletých zkušeností lékařů čínských a japonských císařských dvorů. Jeho dokonalé stimulační a regenerační vlastnosti zpomalují stárnutí a posilují imunitní systém. Fin Mycelcaps prokazatelně podporuje produkci a zvyšuje aktivitu NK buněk, které likvidují zhoubné substance, bakterie a abnormální buňky.
Přípravek je vyroben z mycélií hub (mycélium - podhoubí), které jsou zdrojem patentovaného extraktu AHCC.
Extrakt obsahuje řadu cenných látek (např. alfa a beta-glukany), které přispívají k ochraně organismu, příznivě působí na jeho odolnost, mají významný posilňující vliv na imunitní systém.
Kdy Fin Mycelcaps pomáhá:
 
* posiluje obranyschopnost organismu,
* působí příznivě na alergie a chronické záněty,
* zlepšuje odolnost těla vůči infekcím a různým onemocněním,
* účastní se ochrany organismu proti nádorovému onemocnění,
* zvyšuje odolnost proti stresu,
* zpomaluje proces stárnutí.
 
Složení v 1 kapsli: 200,25 mg extrakt z podhoubí odpovídající 160 mg aktivní sloučeniny AHCC, 174,75 mg protispékavé látky (mikrokrystalická celulóza, želatinová kapsle, oxid titaničitý)
 
Dávkování: 2 kapsle denně
Balení: 80 kapslí - dávka na 1 měsíc
 
Upozornění: Doplněk stravy. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 
 
 
 

Nové výrobky 2011

Kosmetika BAYAS GOJI - Kustovnice čínská - Anian / v nabídce od 1.2.2011/

Španělské Laboratoře Forenqui - jako první z kosmetických výrobců - vyvinuly novou antioxidační řadu kosmetických produktů, které používají mimořádně příznivých účinků plodů GOJI - kustovnice čínské a granátového jablka.
Tato kombinace je na našem trhu ojedinělá. Vynikající vlastnosti tohoto červeného ovoce, množství aktivních látek a ověřené antioxidační účinky nabízí pleti specifickou péči a účinné ošetření přírodními aktivními složkami.

Antioxidační kosmetika z Goji- kustovnice čínské

 

fin Detoxitabs

Aktivuje schopnost těla odstraňovat toxiny - patentovaný brokolicový extrakt BroccoRaphanin™

V poslední době se objevily studie, které potvrzují, že brokolice výrazně ochraňuje lidský organismus proti volným radikálům, toxickým a rakovinotvorným látkám.
Chemické látky, jež jsou obsaženy v brokolici, prý podle vědců z Georgetownské univerzity ve Spojených státech dokážou "opravit" DNA v buňkách a tím zabránit jejich rakovinnému bujení.

 • velmi vhodný pro očistu a detoxikaci těla, aktivuje jeho schopnost odstraňovat toxiny
 • působí jako antioxidant, posilňuje oslabený organismus
 • podporuje metabolismus tuků, přispívá tak k udržení optimální hladiny cholesterolu
 • a krevního tlaku
 • pečuje o pohybový i srdečně-cévní aparát
 • jeho účinky jsou potvrzeny klinickými studiem

Přípravek Detoxitabs obsahuje patentovaný brokolicový extrakt BroccoRaphaninTM. Je bohatý na komponenty, které pomáhají odstranit z těla toxické látky, podporují jeho očistu a posilňují imunitu tím, že stimulují jeho přirozenou obranyschopnost. Brokolicový výtažek je zdrojem sulforafanu, který působí jako antioxidant, podporuje proces hojení, četné studie potvrdily jeho velký význam při ochraně před chemickými karcinogeny i před bakterií Helicobacter pylori.
Denní dávka Detoxitabsu (300 mg - jedna tableta) odpovídá až 300 g syrové brokolice.
Je vhodný k pravidelnému používání nebo v periodách po 20 nebo 40 dní.
Balení: 40 tablet
Dávkování: 1 tableta denně, s lehkou snídaní (bez kyselých džusů či šťáv)
Jedna tableta obsahuje: 300 mg patentovaného brokolicového extraktu BroccoRaphanin ™ obsahujícího 30 mg sulforafanoglukosinolátu, 100 mg kukuřičného škrobu. Neobsahuje laktózu, kvasnice, sladidla ani lepek. Výrobek není určen dětem do 3 let.
KOUPIT

 

fin Slimcaps

Spalovač tuků nové generace - patentovaný citrusový extrakt Sinetrol®XPur
Katalog. číslo: 300147

Sinetrol®

 • přírodní patentovaný extrakt získaný z pečlivě vybraných druhů citrusového ovoce
 • je vhodný při snižování tělesné váhy, jeho příznivý efekt potvrdily klinické studie
 • podporuje „spalování“ a odbourávání tuků
 • přispívá ke zvýšení fyzické výkonnosti
 • podporuje proces získávání energie z tuků, což přispívá ke ztrátě tukové tkáně a snížení tělesné hmotnosti
 • vhodný pro muže i ženy, kteří chtějí zůstat v dobré kondici a zvítězit v boji s podkožním tukem
 • lze doporučit i jako součást péče o srdečně-cévní systém

Slimcaps obsahuje patentovanou účinnou látku Sinetrol® - přírodní extrakt získaný z citrusového ovoce (červený pomeranč, grapefruit a pomeranč pocházející z oblasti Středozemí) a guarany.

Sinetrol® má díky vysokému podílu polyfenolů značné antioxidační účinky. Obsahuje antokyanidiny (podílí se na likvidaci tuků), flavonoidy (pozitivně působí na kardiovaskulární systém), fenolické kyseliny (mají antikarcinogenní účinek) a kofein získaný z guarany (jeho působení je delší a příznivější, nepřekyseluje a nedráždí žaludek).

Sinetrol® podporuje likvidaci tuků tak, že jeho jednotlivé složky působí synergicky, tj. společně. Podporují rozklad tukových buněk na glycerol a volné mastné kyseliny, které jsou důležitým zdrojem energie pro práci svalů, srdce, jater a ledvin.
Balení: 60 kapslí
Dávkování: 1 kapsle 2 x denně, během snídaně a oběda
Jedna kapsle obsahuje: 450 mg patentovaného citrusového extraktu Sinetrol®XPur. Neobsahuje laktózu, kvasnice, sladidla ani lepek. Výrobek není určen dětem.
KOUPIT


Ubiquinol Megacaps

Nejlépe vstřebatelný koenzym Q10
Katalog. číslo: 300984

Koenzym Q10

 • je zdrojem elánu a vitality, velmi prospěšný pro dobrý stav srdce
 • přispívá k ochraně před procesem stárnutí
 • působí jako životabudič vhodný především pro seniory, pro často nemocné a unavené lidi
 • doporučuje se osobám prožívajícím větší fyzickou či psychickou zátěž, bojujícím s chronickou i sezónní únavou
 • u sportovců či rekonvalescentů podporuje regeneraci a znovunabytí sil
 • je vhodný pro kuřáky, kardiaky, lidi s vyšší hladinou cholesterolu
 • doporučuje se osobám s poruchami dásní, dostatečná hladina Q10 je nápomocná v boji s krvácením dásní, s uvolňováním zubů a infekcemi v dutině ústní

Ubiquinol Megacaps obsahuje látku ubiquinol, která představuje revoluci na poli koenzymů Q10. Ubiquinol je aktivní formou koenzymu Q10, to znamená, že na jeho aktivaci již nejsou potřebné další enzymy. V této podobě je připraven prakticky okamžitě vstoupit do metabolických procesů na výrobu energie a fungovat jako antioxidační štít.

Ubiquinol je nejlépe vstřebatelným koenzymem Q10 s rychlým a viditelným efektem na vitalitu srdce i celého organismu. Je držitelem Kosher certifikátu (ten patří k nejvýše ceněným celosvětovým osvědčením o jakosti potravin) a je podpořen řadou sofistikovaných vědeckých studií.

Balení: 40 kapslí
Dávkování: 1 kapsle denně, s jídlem, dostatečně zapít
Jedna kapsle obsahuje: 50 mg ubiquinolu, což představuje 100 mg ubichinonu
Produkt není vyroben z geneticky modifikovaných surovin, neobsahuje alergeny, laktózu, sladidla, lepek ani kvasnice. Výrobek není určen dětem do 3 let.
KOUPIT

 Stránky nezávislého distributora Finclubu plus,a.s., | Zjistit Jyxorank | Zjistit S-rank |Zjistit Google Pagerank || Hodnota S-ranku stránky | optimalizace PageRank.cz | SEO webu sledují SEO nástroje.cz | SEO optimalizace pro vyhledávače od SEO průvodce.| DALŠÍ ZPĚTNÉ ODKAZY - VÝMĚNA ODKAZŮ |